CS:GO edilen küfürler ve açılan hileler

CS'de Prime'ye sahibim 100 maç oynadım yaklaşık maks 5 hile geldi onlarda mevlana açmadı legit oynadı. Açıkçası bana hiç hile gelmiyor topluluk serveri hariç fakat küfür eden veletler çok. Geçen 55 kill aldım rekabetçide adamlar report etmekle tehdit ediyor üstüne bana sövüyor.

Sıradan bir gün ve CS:GO oynuyorum rekabetçi girmiştim, karşı taraftaki çocuk 2 raund sonra hile demeye başladı ve küfürler etmeye başladı. Takmamaya devam ediyordum, ondan sonra çocuk aimbot açtı ve alacağımız maçı kaybettik. Maç hala silinmedi, çocuk hala duruyor. Anlamıyorum neden her iyi oynayana hile diyorlar?
Aynı kitle Valorat'ta da var. Adama Vandal ile HS atıyorum, "hilesin" diyor. Tek yiyince kudururlar genelde.

CS'de Prime'ye sahibim 100 maç oynadım yaklaşık maks 5 hile geldi onlarda mevlana açmadı legit oynadı. Açıkçası bana hiç hile gelmiyor topluluk serveri hariç fakat küfür eden veletler çok. Geçen 55 kill aldım rekabetçide adamlar report etmekle tehdit ediyor üstüne bana sövüyor.

Prime hesabım ban yemişti şu anda kasıyorum tekrardan Prime olmak için :(
Aynı kitle Valorat'ta da var. Adama vandal ile HS atıyorum, "hilesin" diyor. Tek yiyince kudururlar genelde.

Valorant oynamıştım ama kapalı betada oynamıştım en son bu yüzden hile diyecek kimse çıkmamıştı.

Hileye denk gelen kişiler no Prime hesaplar veya -untrusted yazıp ölüm maçı giren kişiler genelde. Bana hiç hile gelmiyor.

@Taylor Swift Fan Cl kanka ama ez yazmak çok eğlenceli rakibi sinir edince mutlu oluyorum.
Bana da denk gelmiyor Nova 4 rankta. Millete nasıl geliyor anlamadım, prime statüsü önemli ama.

Geri
Yukarı