CS:GO Prime'da hileler var mı?

• Konuyu başlatan Dzan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B

Dzan

Picopat
Hepinize merhaba Technopat okurları;

CS:GO Prime almayı düşünüyorum, daha önce hiç oynamadım. Günde en fazla 2 saat oynayacağım. Hile görmek istemiyorum, Prime alsam hilecilerden tamamen kurtulabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
@EfeBalboa tam tersine yüksek ranklarda hile gelmesi lazım da Prime, hileyle oynayan oyuncuların gelmesini bir tık azaltıyor aslında. Yüksek ranklarda Türk ve Rus oyuncu görünce korktuğumu söyleyebilirim, çoğunluğu hileyle çıkmış oluyor.

Güven faktörünüz yüksekse fazla hile gelmez, benim yüksek ve prime'ım var. Arkadaşımda da prime var ama güven faktörü bana kıyasla çok düşük olduğu için onunla oynarken hile geliyor. Kendim oynadığımda fazla gelmiyor.

@EfeBalboa tam tersine yüksek ranklarda hile gelmesi lazım da Prime, hileyle oynayan oyuncuların gelmesini bir tık azaltıyor aslında. Yüksek ranklarda Türk ve Rus oyuncu görünce korktuğumu söyleyebilirim, çoğunluğu hileyle çıkmış oluyor.

Yüksek ranklarda hile gelebilir hocam bende onu dedim zaten :D elomdandır yazınca yüksek elo olduğumu sandınız galiba. Arada bir CS:GO girdiğim için rankım sıfırlanıyor, 3 4 maç atıp çıkıyorum. Hile olmuyor.

Güven faktörünüz yüksekse fazla hile gelmez, benim yüksek ve prime'ım var. Arkadaşımda da prime var ama güven faktörü bana kıyasla çok düşük olduğu için onunla oynarken hile geliyor. Kendim oynadığımda fazla gelmiyor.

Ben günde 2-3 maç yapsam güven faktörüm nasıl etkilenir?

Geri
Yukarı