CS:GO Ekipman gösterme tuş atama

Jakoo56

Centipat
+CL_SHOW_TEAM_EQUIPMENT 1 şu kodu herhangi bir tuşa atamak istiyorum. Ve hep açık kalmasını istemiyorum. Yani kimi zaman arkadaşım ile yan yana gittiğimiz zaman karşıma çıkmasını istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatırladığım kadarıyla bind kodu kullanılıyordu. Örnek olarak bu kodu yazdım, bir dene.[B]bind x "+CL_SHOW_TEAM_EQUIPMENT 1"[/B] x yazan yeri silip istediğin tuşu yazıp deneyebilir misin?
Hatırladığım kadarıyla bind kodu kullanılıyordu. Örnek olarak bu kodu yazdım, bir dene.[B]bind x "+CL_SHOW_TEAM_EQUIPMENT 1"[/B] x yazan yeri silip istediğin tuşu yazıp deneyebilir misin?
Başındaki ve sonundaki "" kısımını silmeyi unutma yanlışıkla eklemişim. Silmeyi unuttum

Başındaki ve sonundaki "" kısımını silmeyi unutma yanlışıkla eklemişim. Silmeyi unuttum
Klavyede bir sıkıntı var sanırım "" Parantezleri silmeyi unutma.

Hatırladığım kadarıyla bind kodu kullanılıyordu. Örnek olarak bu kodu yazdım, bir dene.[B]bind x "+CL_SHOW_TEAM_EQUIPMENT 1"[/B] X yazan yeri silip istediğin tuşu yazıp deneyebilir misin?

Başındaki ve sonundaki "" kısımını silmeyi unutma yanlışlıkla eklemişim. Silmeyi unuttum

Klavyede bir sıkıntı var sanırım "" parantezleri silmeyi unutma.

Kanka düzgünce yazar mısın çok karışık olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı