CS:GO Mouse 5'e Tuş Atama Sorunu

Xennith

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. CS:GO'da mikrofon açma tuşunu (default ''k'') mouse 5'e atamıştım. Ancak dün tuşa bastığım zaman mikrofon açamıyordum. Daha sonra başka tuşa atadığımda tekrardan çalıştı. Şu anda mouse 5'e hiçbir atama yapamıyorum. Başka oyunlarda sorunsuz çalışıyor.

Eğer cfg dosyanız var ise içine yazınız yok ise consola "unbind k" "unbind mouse5" yazıp sonradan "bind mouse5 +voicerecord" yazın.
Dediğinizi yaptım mouse 5'e atadı fakat bastığımda mikrofon açılmıyor. Arkadaşımla bir servere girmiştik o servera girdikten sonra onda da aynı sorun oluştu. Öncesinde sorun yoktu.

Aynı sorun bende de olmuştu "kz" serverine girdiğimde, çözümü klavye, mouse, mikrofonu bilgisayara tak çıkar yapıp, klavye maus ayarlarını oyun içinden varsayılana döndürerek çözdüm. Varsayılana aldıktan sonra konsola "bind mouse5 +voicerecord" yazarak atayabilirsin.

Aynı sorun bende de olmuştu "kz" serverine girdiğimde, çözümü klavye, mouse, mikrofonu bilgisayara tak çıkar yapıp, klavye maus ayarlarını oyun içinden varsayılana döndürerek çözdüm. Varsayılana aldıktan sonra konsola "bind mouse5 +voicerecord" yazarak atayabilirsin.
Her şeyi denedim olmadı. En sonunda x mouse button control programını indirip hallettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı