CS GO Ekran kartını devre dışı bırakıyor

alperatesoglu

Decapat
Herkese iyi günler arkadaşlar.
GTX 970 NVIDIA ekran kartı kullanmaktayım. CS GO oyununu yükleyeli 1 hafta oldu. İlk başta sorun yoktu yalnız şu an CS GO'yu açtığım taktirde oyuna alt pencerede açıldığı görünüyor. Sesler geliyor ama ekrana CS GO ile alakalı bir şey gelmiyor. O arada ekran kartı bağlantısını kopartıyor yani devre dışı bırakıyor.
Altını çizerek de söyleyeyim FIFA 19, PUBG açıyorum böyle bir sorun yaşamıyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim çok araştırdım ama yöntemler işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
CFG veya exec komutları eklediniz mi, açılışa komut eklediniz mi? Mümkünse monitörünüze uygun Hz seçeneklerini ve görüntü ayarlarını başlatma ayarlarına ekleyin, veya oyunun config klasörüne girip exec/autoexec cfglerini silip deneyin.

CFG veya exec komutları eklediniz mi, açılışa komut eklediniz mi? Mümkünse monitörünüze uygun Hz seçeneklerini ve görüntü ayarlarını başlatma ayarlarına ekleyin, veya oyunun config klasörüne girip exec/autoexec cfglerini silip deneyin.
Denedim bir şeyler ama olmadı yada ben yapamadım sanırım emin değilim teşekkürler yine de

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı