CS:GO ekran kartsız oynanır mı?

Siz APU sistemde RAM'in ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? 4 GB RAM'in kaçı APU'ya kaçı oyuna kaçı Windows'a gidecek.

Ekran kartı?

Hocam ben kısaca Intel HD Graphics 4600 ile iyi FPS alıyorum.

Çünkü bol miktarda RAM'e sahipsiniz hocam 4 GB ekran kartlı sistemde bile yetersiz.

İşlevi olmasaydı 40fps ile oynayamazdınız hocam.
peki hocam ben konudan gidiyorum hepinize iyi günler

Zaten Windows 10'un stabil çalışması için 8 GB RAM lazım değil mi? Malesef çok ağır bir işletim sistemi benim bildiklerimin arasında en ağırı. En azından harçlık biriktirip 4+4 Dual yapın veya anakartınız müsaitse bunu satıp 8+8 şeklinde kullanın performans artışını görünce oldukça şaşıracaksınız.

Hocam siz Intel Core i5 5257u işlemciye iyi sayılmaz demişsiniz doğru ama ben Intel Core i7-4770 ile + 16 GB RAM 80 FPS alıyorum yani benim tahminime göre en az 40-30 FPS alır tabii bütün ayarları en düşüğe alırsa ve YouTube da bayağı FPS arttırma yöntemleri var CS:GO için denemeli bence.

Siz normal işlemci ile oynamışsınız ama.

Çünkü bol miktarda RAM'e sahipsiniz hocam 4 GB ekran kartlı sistemde bile yetersiz.

İşlevi olmasaydı 40FPS ile oynayamazdınız hocam.

Yani kısacası i5 kötü falan değil. Şahsen ben E7400 yerine bir i5'im olsun isterdim.
İşlemcisi iyi sayılmaz seninki ise bayağı eski. Ayrıca 40 FPS alıyorum demişsin 40 iyi mi?

Gayet akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. 40 FPS tabii ki bana göre iyi.

Zaten Windows 10'un stabil çalışması için 8 GB RAM lazım değil mi? Malesef çok ağır bir işletim sistemi benim bildiklerimin arasında en ağırı. En azından harçlık biriktirip 4+4 Dual yapın veya anakartınız müsaitse bunu satıp 8+8 şeklinde kullanın performans artışını görünce oldukça şaşıracaksınız.
Arkadaşın dediği gibi yanına bir 4 daha takarsanız hem Dual Channel hem de 8 GB olarak bir taşla 2 kuş vurmuş olursunuz.

Intel Pentium N3540 işlemcim, ekran kartım yok. 4 GB RAM. Mg 1 rütbem. Birkaç ayar ile oynarsın. Office'te 640x480 Low ayarlarda 45-60 civarı FPS alıyorum. Dust, Inferno falan lüks bu sistem için. Oynanıyor ama 20 FPS diğer maplar.

Geri
Yukarı