CS GO Ekran Kenarlarında Siyah Şerit Sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 kullanıcısıyım ve CS GO oynarken ekranın yanlarında siyah şeritler çıkıyor.
Oyun çözünürlüğümü 1024x768 (4:3) e getirdiğimde böyle oluyor. Ekran kartım AMD HD5450. Birçok yolu denedim fakat cözümü bulamadım. Umarım bu konuya gerekli cevap gelir ve bu sorunu çözerim. Teşekkür ederim şimdiden arkadaşlar. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 kullanıcısıyım ve CS GO oynarken ekranın yanlarında siyah şeritler çıkıyor.
Oyun çözünürlüğümü 1024x768 (4:3) e getirdiğimde böyle oluyor. Ekran kartım AMD HD5450. Birçok yolu denedim fakat cözümü bulamadım. Umarım bu konuya gerekli cevap gelir ve bu sorunu çözerim. Teşekkür ederim şimdiden arkadaşlar. İyi sosyaller.
Youtube'da rehberler var. Ekran kartı sürücüsünden ayarlanabiliniyor.
"CSGO AMD streched tutorial" yazın, çıkar.

HotKey Resolution Changer İndir - Monitör Çözünürlüğü Ayarlama Programı Bu programı indirin üsteki çözünürlüğü normal çözünürlüğünüz yapın altakini cs go kullandığın çözünürlüğü yap. Çözünürlüklerin üstündeki changeye basıp istediğimiz tuşu ayarlıyoruz oyun içinde siyah şeritler varken oyun çözünürlüğüne ayarladığımız tuşa basıyoruz ve mutlu son.

Dostum yeterli bilgi vermemisin. Hotkey Res Chsnger'la felan hic ugrasma. Eger tek ekran karti kullaniyorsan Youtube'da ekran karti modelin icin bir suru tam ekrana alma ayarlari var. Eger cift ekran karti kullaniyorsan bana yaz cunku ayni hata benim de basima geldi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı