CS:GO eldiven ne yapılmalı?

Sattim bile. Hatta gaza gelip en az 100 kasa daha actim belki cikar diye abartmiyorum, @Orkun Koksal kardesimin dedigi gibi illet bir sey. Bir kere cikardim sattim ya bir daha umudu ile en az bir eldiven parasi daha harcadim. Sattim bicak aldim nakite ceviririm dedim seytan aklima girdi cikar dedi sattim kar ederek 560'dan 230 liralik bir Bowie aldim yine ne olur ne olmaz kalsin diye geri kalan parayla tekrar actim itemler sansima hep 30-40 liralik geldi katladim katladim sattim hemen ucuzdan tekrar actim sans cok cogunluk iyi geldi fakat o para da suyunu cekti. Dedim bunu satmayacagim ama yine sattim actim fakat sonuc husran en az indirimde iken 30-40 oyun alirdim bu parayla abartmiyorum. Degmiyor yani bence bilerek yapiyor olmalilar. Sinirden yerimde duramadim ya bu kadar sey gorduk yasadik ben boyle deli olmadim valla.
Fazla olursa neden atmayayim bu arada ayipsin. :)
Bende Vulcan'ı satıp yapmıştım hata böyle.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı