CS:GO eldiven ne yapılmalı?

CS:GO çok garip bir oyun ya. İlk çıktığında kimse yüzüne bakmıyordu. Şimdi itemleri uçuşuyor.

CS her zaman CS'ydi. İlk çıktığında da popülerdi fakat o süre zarfında "skin" sistemi olmadığından herkesin dikkatini çekmiyordu. Şimdi oyunla alakası olmayanlar dahi sırf para kazanmak için "oynuyor". İlk çıktığında GeT_RiGhT, f0rest gibi oyuncularla herhangi bir serverda karşılaşmak bile mümkündü.

Evet onu benim de aklim almiyor. Dragon Lore de ilk baslarda normal skin gibi ucuzmus talep arttikca suan fiyati bu seviyelerde. Yani biraz havali diye bu kadar para asla vermem.

Tesekkurler kardesim.

Bana da cok sacma geliyor. Bir kac cop item sattim cuzdanimda 15 TL oldu, gece saat 3 gibi actim ve eldiven cikti. Ertesi gun sattim kullandim biraz ama hosuma da gitmedi. Ve gercekten bir kac saniyede satildi. Hâlâ inanamiyorum suan cidden 5-10 saniye dahi surmedi. 1.000TL'yi nasil hemen verebiliyorlar. O kadar hizli satildi ki onayladim pazara baktim item ucmus gitmis. Hayir herhangi bir ozelligi de yok bana gore fakat insanlar seviyor olmali. :)
Para şey gibi herhalde. :D

Nakite çevirebiliyor musun o parayı?
Maalesef satma nedenim bu. Eldivenler takas edilmiyor, edilmedigi icin de satmamam anormal olur. Satip guzel bir bicak aldim o bicagi nakite cevirebilirim bicaklar takasa acik cunku.

Para şey gibi herhalde. :D
Alan kisinin envanterinde 1.371 tane item vardi zaten. Dragon Lore, StatTrak M9 Bayonet Fade, Karambit Doppler, Glock-18 Fade... Yani ona pek dokunmamistir o kadar para. :)

CS her zaman CS'ydi. İlk çıktığında da popülerdi fakat o süre zarfında "skin" sistemi olmadığından herkesin dikkatini çekmiyordu. Şimdi oyunla alakası olmayanlar dahi sırf para kazanmak için "oynuyor". İlk çıktığında GeT_RiGhT, f0rest gibi oyuncularla herhangi bir serverda karşılaşmak bile mümkündü.
Evet bu skin sayesinde cok fazla ilerledi oyun. Fakat bana cok sacma geliyor. Dragon Lore olan adamda AWP'de ayni vuruyor skin olmayan adam da ayni sonucta.

E zaten oyundaki veya şirketteki pazarlama tekniği de bu. Yeni bir şey çıkarttıkları zaman öncelikle profesyonel oyunculara verirler -gerek siteler gerek valve- iki gün sonra bir bakmışsınız tüm o oyuncunun hayranları skini, stickerı her şeyi o adama göre yapmışlar. Neden? Hani o harika oynuyor ya. Steam' a girip KennyS, Scream, Xantares diye kaç tane oyuncu var aratıp bakmanız yeterli olur.

E zaten oyundaki veya şirketteki pazarlama tekniği de bu. Yeni bir şey çıkarttıkları zaman öncelikle profesyonel oyunculara verirler -gerek siteler gerek valve- iki gün sonra bir bakmışsınız tüm o oyuncunun hayranları skini, stickerı her şeyi o adama göre yapmışlar. Neden? Hani o harika oynuyor ya. Steam' a girip KennyS, Scream, Xantares diye kaç tane oyuncu var aratıp bakmanız yeterli olur.
Aslinda bakildigi zaman bu bile bir ekmek kapisi olabilir. Cunku eldiveni sattim bicak aldim 560'a bicagi nakite cevirebilirim banka hesabima yatar parami kullanirim biraz da cep doldurmuyor degil tabii. Ama her zaman da bicak ve eldiven cikmiyor. :)

@Semih Demir

Maalesef hata yapmışsınız. Kasadan çıkan herhangi bir eşyanın 1 hafta takas banı vardır. Bu eşyayı 1 hafta Bynogame gibi sitelerde satıp nakit olarak alabilme şansınız var.

Bu arada bu işin ekmek kapısı yapanlarda var. :) CS:GO'nun kumarı var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı