CS:GO En iyi vuruş derlemelerim

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar kısa ve öz yazıp sormak istiyorum sizce video güzel olmuş mu ? Düzeltebileceğim veya daha güzel yapabileceğim biryer var mı? Video düzenleme konusunda herhangi bir öneriniz var mı? Bekliyorum. İyi seyirler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Küçümsemek için demiyorum ama bunlar sizce de en iyi vuruş niteliğinde olamayacak kadar normal vuruşlar değil mi?
Tavsiye olarak ise videoyu silahın yapım aşamasından başlatmayın, Vuruşun 4 5 saniye öncesi hatta 2 3 saniye öncesinden başlasın.

Hocam Rankım gümüş 3 ve oyunda 81 saatim var. Diğer konuya gelecek olursak şarkının patlamasıyla oyunda adam vurma sahnesini denk getirebilmek amacıyla silah satın alma sahnesinden başlatıyorum bazı yerleri, yorumunuz için teşekkür ederim.

Hocam çok biliyormuş gibi görünmek istemiyorum ama aiminizi adamın kafa hizasında tutmak sizi bir tık öne taşır. Bu şekilde yaparsanız sadece sağ sol yapmanız gerekir.

Videonun tamamına bakmadım ama üstteki arkadaşın dediği gibi vuruşlardan 2 3 saniye önce başlarsanız daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı