CS:GO "Engine error" başlıklı hata

s3yit

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ekran Alıntısı.PNG

Sorunum bu nasıl çözebilirim?
Sistem özelliklerim.
4 GB RAM.
NVIDIA GeForce 920M notebook.
i5 7200U.

Sana demedim. Konuyu bulandırmaktan başka bir şey yapmıyorsun şu anda.

DDU ile kaldırmışsınız. Şimdi önce Intel, sonra da NVIDIA sürücüsü kurackasınız.
Tamam şimdi anladım, şimdi son sorum Intel sürücümü nasıl bulabilirim? Nvidia'yı biliyorum.
Zaten kurulu değil, neyi yeniden kaldıracaksınız...
Teşekkür ederim.

"Tamam." yazarsanız bizim dilimiz de yok edilmemiş olur.

Tamam şimdi anladım, şimdi son sorum Intel sürücümü nasıl bulabilirim? Nvidia'yı biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim yemek yiyordum bakamadım :D Enes Batur'dan alıp size versinler inşallah 😂
Ama ben sürücü indiremem sebebi: İntel 7. nesil işlemci Windows 10 destekliyor ve yakın zamanda alacağım SSD bekliyorum, Windows 8.1 kullanıyorum. Windows 10 sürücüsünü kurabilir miyiz ki?

Ama ben sürücü indiremem sebebi, Intel 7. nesil işlemciler Windows 10 destekliyor ve yakın zamanda alacağım SSD'yi bekliyorum, bu yüzden Windows 8.1 kullanıyorum. Windows 10 sürücüsünü kurabilir miyiz ki?
Kurabilirsin. Uymuyorsa bile Intel'in otomatik kurulum sihirbazı var. Otomatik olarak sistemine uygun sürücüyü bulup kurar.

Geri
Yukarı