Çözüm CS:GO Engine Error - Your graphics hardware does not support all features (CSM) needed

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Recep İç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen gün Amd A-10 7870K ile bir sistem topladım. Windowsu kurdum ve sonrasında cs go indirdim. Fakat oyunu açtığımda resimdeki hatayı verdi. Sanırım APU'nun içindekş grafik çekirdekleri çalışmıyor. Ne yapmam gerekiyor? Lütfen bilgi verin.
not: BIOS'a girip APU'ya ayrılan bellek miktarını 2GB'a çıkardım yine olmadı.

Ekran Alıntısı.3.PNG
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG
Ekran Alıntısı4.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulur lakin DirectX 12 destekleyen oyunları oynayamazsınız. Windows 8.1'de DX12 desteği yok.
Teşekkür ederim. Ekran kartı sürücüsü nasıl kuruluyor? Bu tür şeyleri pek bilmiyorum da. Bu arada aygıt yöneticisine girdiğimde de bütün aygıtlar tanınmış gözüküyor.

Kurulur lakin DirectX 12 destekleyen oyunları oynayamazsınız. Windows 8.1'de DX12 desteği yok.
Hacı abi sen ne kadar da mübarek bi insansın. Çoooook mutlu ettin şu an beni. Sana çok teşekkür ederim. :)))) AMD Catalyst control center indirdim oldu. HEHEHHEE. Şimdi tek soru kaldı o da: bu uygulamayı indirince ekran her köşeden birer tık daraldı. Bu sorunu nasıl çözecem bunu da söyleresen çok güzel olacak. Bu arada ekran 23inç lazım olur mu bilmiyorum.

Ekran kartı sürücüsü kurulmamış. Windows 10'a geçin ve bu sürücüyü kurun:

Desktop
kardeş merhba ilk önce ben driver yükledim ama yine aynı hatyı alıyom napa bilirim win 8 dönersem düzelirmi yardım edin pls

dirext 12 link paylasa bilirisn anas sayfasın çünkü paya bi araştırdım stelerin hepsi virüslü

Bide driver yükedimde hayla microsft temel bağdaştırcı gözüküyo

direxte 12 yatım yine olmadı yardım pls

Dosya Ekleri

• fotro.jpg
    fotro.jpg
    96,4 KB · Görüntüleme: 739
Banada yardımcı olur musunuz ben yükledim ekran kartı driverimi fakat patcher ile birlikte yükledim faceit ac açıyorum ekran kartı driverimi siliyor otomatik ve oyuna giriş yapamıyorum.

Dosya Ekleri

• 1231231.jpg
    1231231.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 235

Geri
Yukarı