CS:GO envanter kurtarma

tunagnes

Hectopat
Daha fazla  
2 yıl önce Counter-Strike global offensive oyunundan aile paylaşımı sebebi ile VAC ban yemiştim. 90 liralık AK-47 vardı onu satamıyorum, 1 yıl geçince envanter kurtarma diye bir şey yok muydu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbir şekilde hile kullanmadan Overwatch tarafından oldukça hatalı bulundum, ertesi gün de VAC ban yedim. Envanterim gerçekten iyiydi ve neler olduğunu anlamıyorum 1 haftadır destek ekibine yazıyorum ama 1 kere cevap geldi onda da bir şey yapamayacaklarını söylediler. Bu adalet mi? Neden banlandım hala anlamıyorum. Novaydım sadece çok da güzel oynamıyorum, öyle saçmalığın daniskası.

Dangro daha bugün oyunu bilmeyen bir overwatch üyesinden ban yedim. İçinde değerli eşyalar vardı bunları nasıl kurtarabilirim veya banımı nasıl açtırabilirim? Hile yoktu. Bir de oldukça hatalı yazıyor. Cok iyi oynamak mı hata sence.
Bazı insanlar çok iyi oynamayı sanki hileymiş gibi algılıyor ve hepsi birden rapor edince banlanabiliyoruz.

Eğer yediğin banın yanlış olduğunu veya o skini kurtarmayı düşünüyorsan, çok yardımcı bir Steam Destek ekibi var. Yaklaşık 4 günde alabilirsin. Ancak banın haklı sebeple aldıysan o zaman :cry:

Ben yan hesabıma telefonumu bağlamıştım o bağladığım hesaba arkadaşım VAC ban yedirmiş bu yüzden benim 3000 TL'lik hesabım yandı.

Buraya boş boş kişiler yazmış. Gereksiz ban yedim diye. Banlar kalkmaz bunu hile açmadan önce düşünecektiniz. Her ban yiyen kişi banımı kaldırır mısın diye yalvarıyor. Konunun kapatılması gerek. Ban yedikten sonra o oyuna ait envanteri satamazsınız ,takas edemezsiniz.

Geri
Yukarı