CS:GO envanterini satıp kasa almak mantıklı mı?

ReyuM

Hectopat
Öncelikle merhaba, CS:GO envanterimde yaklaşık 1.100TL'lik skinim var bunları satıp kapsül veya kasa almak istiyorum kapsül olarak mücadeleciler 2020 mmr almayı düşünüyorum. Kasa olarak ise tehlikeli bölge veya Clutch kasası almayı planlıyorum sizce yapacağım şey mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu şuanda kimsenin bileceğini sanmıyorum. Bunu borsa veya kripto para ile bir tutabilirsiniz, tamamen talep ve arz meselesi. Size mantıklı geleni yapın bence.

Kesinlikle yapmayın bir arkadaşım 1000 TL'lik item çıkarmıştı satıp kasa aldı hepsi boş çıktı nereden baksan -700 TL zararı var. Ancak güzel şeyde çıkabilir bu size bağlı kumar gibi düşünün.

Bunu şuanda kimsenin bileceğini sanmıyorum. Bunu borsa veya kripto para ile bir tutabilirsiniz, tamamen talep ve arz meselesi. Size mantıklı geleni yapın bence.
Hocam açıkcası envanteri satarsam kasa vs. alırsam korkumda var ama biliyorum ki fiyatlar yükselecek eğer bırakırsam skin için konuşuyorum önceden 3-4 sene önce aldığım skinlerin 60TL gibi fiyatlardan 200TL gibi fiyatlara çıktığını görünce de çok yapasım gelmiyor.
Borsa ile ilgili bilgilendirici bir youtube kanalı falan var mı peki bildiğiniz?

Kesinlikle yapmayın bir arkadaşım 1000 TL'lik item çıkarmıştı satıp kasa aldı hepsi boş çıktı nereden baksan -700 TL zararı var. Ancak güzel şeyde çıkabilir bu size bağlı kumar gibi düşünün.
Hocam açıkası 2TL'den Clutch kasaları almıştım şu anda 20TL bandına çıktığı için düşünüyorum.

Hocam açıkcası envanteri satarsam kasa vs. alırsam korkumda var ama biliyorum ki fiyatlar yükselecek eğer bırakırsam skin için konuşuyorum önceden 3-4 sene önce aldığım skinlerin 60TL gibi fiyatlardan 200TL gibi fiyatlara çıktığını görünce de çok yapasım gelmiyor.
Borsa ile ilgili bilgilendirici bir youtube kanalı falan var mı peki bildiğiniz?
Skinlerin fiyatının artmasının tek sebebi dolar kuru, oyunun değerlenmesi ile alakası yok TL değer kaybetti. Ben borsa için değil de genel finansal hayata bakış açınız için Özgür Demirtaş'ı öneririm.

Skin olarak kalması daha mantıklı. Oyun ilk çıktığında çok fazla talep artışı olacak o sırada satarsanız iyi kâr edebilirsiniz.
İllaki satıp bir şey alacaksanız geçmiş yıllardan holo veya foil sticker alabilirsiniz. Veya Paris 2023 kapsülü almak da mantıklı. Uzun süre tutarsanız kâr edersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı