CS:GO eski haritalar yok

ALBAT22AA

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben CS:GO oynuyorum ama eski oyun mapleri artık oyunda yok. Örnek eski dust 2. bu mapler neden yok veya seçkin aldığımız zaman mı oynayabiliyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben CS:GO oynuyorum ama eski oyun mapleri artık oyunda yok. Örnek eski dust 2. bu mapler neden yok veya seçkin aldığımız zaman mı oynayabiliyoruz?

Dust 2 haritası son girdiğimde duruyordu. Tabii ki mapler değişti güncellemeler geldi ama mapler duruyor. Eski hallerini sadece atölyeden bulup oynayabilirsiniz.

O haritalara rework geldiği için tek yolu o haritaları başka yerden indirmek. Atölye mesela. Onun dışında oyun dosyalarında eski halleri bulunmuyor. Oynayamazsınız o yüzden.

Haritalar yenileneli çok oldu. Steam atölyesine "old dust_2" yazarsanız harita çıkacaktır. Haritayı indirip botlarla ya da arkadaşlarınızla oynarsınız.

Dust 2 haritası son girdiğimde duruyordu. Tabii ki mapler değişti güncellemeler geldi ama mapler duruyor. Eski hallerini sadece atölyeden bulup oynayabilirsiniz.
onları biliyorum ama noraml oyunda artık o mapler yok ranked giricem mesela o mapler yok birçoğu map gerçi neden bilmiyorum kaldırmışlar sanırım

Geri
Yukarı