CS:GO Eşleştirme sorunu

kerem8214

Hectopat
Oyunu daha önceden oynamışlığım vardır. Yoldaşta 10 maç win aldım beni Master Guardian 1 (MG1) attı. Sonra işte galibiyetimi 22 yaptım. 20 galibiyette Master Guardian Elite(MGE) attı. Her şey iyi güzel sıkıntı yok. Fakat ben yoldaş modu oynarken yanımdaki adama rankını soruyorum Supreme diyor. Karşıya soruyorum onlarda Supreme. Bu 5-6 galibiyettir böyle. Oyunu iyi oynarım kaybetmiyoruz sıkıntı yok. Ama ya yanıma Legendary Eagle Master (LEM) veriyor ya da Supreme veriyor. Hep benden yüksek adamlarla oynuyorum. Bu neden olabilir? Benim tahminimce ELO puanımız eşit yani yetenek puanımız eşit olduğu için yanıma veriyor. Bu da kısa sürede Distinguished Master Guardian (DMG) olabileceğim anlamına geliyor. Sizin tahminleriniz nelerdir?

Alttaki görüntüde Master Guardian Elite(MGE) olduğum an. Orada da örneği var.

https://steamuserimages-a.akamaihd....946/F1976B189F8BA2249D38A0D899AA443B1A48D1BC/

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi yetenek gruplarinizla eslestiriyor. Sanirim ranksizken en fazla atabildigi rutbe MGE. Arastirmak gerekiyor. Buyuk ihtimalle bir kac win sonunda DMG olacaksiniz.

Yoldaşı oynayan en yakın rütbe bunlar ise bu yüzden buna atıyor da olabilir. Ya da anlık rütbeniz çoğu online oyunda olduğu gibi gerçek elo puanınızı yansıtmadığından bu şekilde olabilir. Mesela 1-2 maça rütbe de alabilirsin 5-10 maça da rütbe alabilirsin. Eğer yüksekse 1-2 maça düşükse 5-10 maça alabilirsin. Bütün olay Win Rate'e bağlı.

Sizi yetenek gruplarinizla eslestiriyor. Sanirim ranksizken en fazla atabildigi rutbe MGE. Arastirmak gerekiyor. Buyuk ihtimalle bir kac win sonunda DMG olacaksiniz.
Ben de öyle düşünmüştüm teşekkürler.
Yoldaşı oynayan en yakın rütbe bunlar ise bu yüzden buna atıyor da olabilir. Ya da anlık rütbeniz çoğu online oyunda olduğu gibi gerçek elo puanınızı yansıtmadığından bu şekilde olabilir. Mesela 1-2 maça rütbe de alabilirsin 5-10 maça da rütbe alabilirsin. Eğer yüksekse 1-2 maça düşükse 5-10 maça alabilirsin. Bütün olay Win Rate'e bağlı.
Son 4-5 maçtır hiç kaybetmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı