CS:GO eşleştirme sistemi

brkyozell

Kilopat
Seçkin alalı(6 aydan fazla) uzun zaman oldu ve her rekabetçi oynayışımda aynı şeyi yaşıyorum. Ben er rütbesiyim ve daha 10 rekabetçi maç kazanmanın daha sadece 1'ini yapabildim. Her maç karşıma teğmen, yüzbaşı vb. rütbelerde oyuncular geliyor ve benim onlarla rekabet etmem imkansızlaşıyor.

Üstüne üstlük bizim takım ne tesadüf, her maç kaybediyor. 30'dan fazla maç oynamışımdır tahminen, hadi ben kötü oynuyorum tamam. E takımdakiler? Lanet bir şekilde sadece ve sadece kaybediyoruz. Sadece bir kere benim oynadığım bir takım maçı kazandı.

CS:GO oynamak isterim ama eşleştirme sisteminin benden çok üst rütbe vermesi(geçen gün karşı takıma 10 yıllık tecrübe jetonu olan adam geldi) hem de daima benim oynadığım takımın kaybetmesi canımı sıkıyor.

Bunun nasıl önüne geçerim?

Son düzenleme:
Kendini geliştirerek tilt olmayarak Şuan yaptığın anlamsızca sitem etmek. Eğer öfkeleniyorsan oynamayacaksın ez çözüm. Karşına gelen sözde iyi rakipler kazanıyor bu sayede o ranka ulaşıyorlar.
Hocam geliştireyim gelişmesine ama karşıma gelen insanların rankı benden daima çok yüksek geliyor. Normalde bana benzer ranklarda gelmesi, benimde bu sayede rank yükselmem gerekmez mi?

Teğmen, Yüzbaşı vs. dediğiniz XP seviyesi, eşleştirme sistemiyle alakası yok. Yetenek grubuna göre eşleştirme olur.

Yetenek grupları:

CSGO skill groups.jpg

Hocam geliştireyim gelişmesine ama karşıma gelen insanların rankı benden daima çok yüksek geliyor. Normalde bana benzer ranklarda gelmesi, benimde bu sayede rank yükselmem gerekmez mi?
Karşınıza büyük ihtimal aynı rank insanlar düşüyor fakat oyunu daha çok oynamışlar, rank ile seviye aynı değil, rank dediğimiz silver, nova, keleş vs. , seviye ise teğmen vs. , çözüm olarak youtubedeki videolara bakıp kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz, insanlara küfür edip vs. rapor yememeye çalışın çünkü güven faktörü diye bir olay var, rapor yedikçe düşüyor düştükçe kötü insanlar(hile, toxic vs.) takımına, maçına geliyor, birde son olarak rankını söyleyebilir misin ?

Ranktan evvel winrateine ve mmr'ına göre eşleştirme sağlıyor oyun.
Hocam bende winrate yok işte :D Neyse anladığım kadarıyla pat diye yapılabilecek bir çözüm yok. Ben bir kaç aim için atölye haritası indireceğim. Sağolun.

Karşınıza büyük ihtimal aynı rank insanlar düşüyor fakat oyunu daha çok oynamışlar, rank ile seviye aynı değil, rank dediğimiz silver, nova, keleş vs. , seviye ise teğmen vs. , çözüm olarak youtubedeki videolara bakıp kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz, insanlara küfür edip vs. rapor yememeye çalışın çünkü güven faktörü diye bir olay var, rapor yedikçe düşüyor düştükçe kötü insanlar(hile, toxic vs.) takımına, maçına geliyor, birde son olarak rankını söyleyebilir misin ?
Hocam rankım yok ki, minimum 10 maç galibiyet almam gerek ama sadece 1 maç kazanabildim bir sürü maç girmeme rağmen. Şimdi 15 dakika sonra yine yeni maça gireceğim.

.. bu arada hiç küfür etmedim maçlarda. Toxic, hile vb. birine rastlamadığımı düşünüyorum.

Hocam bende winrate yok işte :D Neyse anladığım kadarıyla pat diye yapılabilecek bir çözüm yok. Ben bir kaç aim için atölye haritası indireceğim. Sağolun.

Hocam rankım yok ki, minimum 10 maç galibiyet almam gerek ama sadece 1 maç kazanabildim bir sürü maç girmeme rağmen. Şimdi 15 dakika sonra yine yeni maça gireceğim.
Kendi şahsi görüşümdür; Eğer stres atmak için girdiğin oyundan stres olup çıkıyorsan o oyunu oynamayı bırakmalısın. PvP oyunlara genel anlamda yaklaşımım eğer o işten para kazanmıyorsan oynamanın manasız olduğudur. PvP'den kastım Moba ve bilimum rekabetçi oyunlar. Bunlar yerine BF oyna çok daha fazla zevk alırsın diye umuyorum. Çok uzun zamandır bu tarz rekabetçi oyunlardan uzak duruyorum. Bunun için ne yeteneğim ne de vaktim var. Tavsiye ederim :D

Geri
Yukarı