CS:GO eşya satamıyorum

Oyunda eşya satamıyorum kaç gündür böyle çözümü nedir bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Counter-strike  Global Offensive Screenshot 2023.02.25 - 16.10.49.23.png
    Counter-strike Global Offensive Screenshot 2023.02.25 - 16.10.49.23.png
    734,8 KB · Görüntüleme: 176
Steam Guard kullanmadığın için Steam güvenlik amaçlı 15 gün bekletiyor. Steam Guard kullan. Steam Guard'ı kullanmaya başladığın andan itibaren ise 7 gün beklemen lazım. Ardından hiçbir işlemde beklemene gerek kalmayacak.

Bende de aynıydı, ''satış listelemeleri beklemede'' diye yazıyordu. Steam Guard kullanıyordum zaten ama şöyle yaptım; satışları iptal ettim, tekrar satışa çıkardım ve bu sefer direkt satışa girdi.

Steam'ın mobil uygulamasından onaylaman lazım.

Steam'ın mobil uygulamasını kullanıyorum bildirim geliyor onaylıyorum ama nafile, olmuyor.

Bende de aynıydı, "satış listelemeleri beklemede" diye yazıyordu. Steam Guard kullanıyordum zaten ama şöyle yaptım; satışları iptal ettim, tekrar satışa çıkardım ve bu sefer direkt satışa girdi.

Tarihler 15 gün ilerisini gösteriyor değeri çok düşer diye riske atmayım diyorum ama deneyeceğim bir tanesini.

Steam Guard kullanmadığın için Steam güvenlik amaçlı 15 gün bekletiyor. Steam Guard kullan. Steam Guard'ı kullanmaya başladığın andan itibaren ise 7 gün beklemen lazım. Ardından hiçbir işlemde beklemene gerek kalmayacak.

Steam Guard nasıl oluyor mobil Steam mı?

Steam'ın mobil uygulamasını kullanıyorum bildirim geliyor onaylıyorum ama nafile, olmuyor.

Tarihler 15 gün ilerisini gösteriyor değeri çok düşer diye riske atmayım diyorum ama deneyeceğim bir tanesini.

Steam Guard nasıl oluyor mobil Steam mı?
Steamın mobil uygulamasından kalkan simgesine basıp açıyorsun 2 adımlı doğrulama gibi.

Steamın mobil uygulamasından kalkan simgesine basıp açıyorsun 2 adımlı doğrulama gibi.
Hesabına giriş yaparken o uygulamadaki kodu giriyorsun yada qr kodu okutuyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı