CS:GO Ezglobal Önerir Misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer ceza yemeyeceksem söyleyeyim. EzGlobal almayın, ban yersiniz. Atom premium alabilirsiniz ama tabii ki almanızı önermem. Hileyi tasvip etmem. Kullanmayın
Atom premium çok daha kötü başka bir hilenin içeriğini değiştirip para ile satıyor.
Ezglobal'de öyle çaldıkları hilenin ismi "GladitorCheat" madem bu kadar çok istiyorsunuz indirip junk code ayarların bedavaya kullanın boşuna para vermeyin bunlara.

Atom premium çok daha kötü başka bir hilenin içeriğini değiştirip para ile satıyor.
Ezglobal'de öyle çaldıkları hilenin ismi "GladitorCheat" madem bu kadar çok istiyorsunuz indirip junk code ayarların bedavaya kullanın boşuna para vermeyin bunlara.
Ben sadece arkadaşın sorusunu cevapladım kimden çalmış kimi kopyalanmış umurumda değil

Oh. Yine hileciler kendilerini belli etti. Demek ki daha önce bunu tecrübe etmiş onca kişi var. Skin changer kullanmayı göze alan kişi hile de açar. "Hazır açmışken bir de wallhack açayım" der oyunun içine eder. Alın Ezglobal'i açın mevlanayı. Konu nasıl onaylandı ki ?

Oh. Yine hileciler kendilerini belli etti. Demek ki daha önce bunu tecrübe etmiş onca kişi var. Skin changer kullanmayı göze alan kişi hile de açar. "Hazır açmışken bir de wallhack açayım" der oyunun içine eder. Alın Ezglobal'i açın mevlanayı. Konu nasıl onaylandı ki ?
Ben hayatımda bir kere bile hile kullanmadım kullanmam. Sadece internette biraz araştırma yaptım.

Merhaba CS:GO skin changer alacağım, ban korkum yok, korkum yok derken umrumda değil anlamında değil, ban yiyeceğimi düşünmüyorum. Zaten az oynadığım için Prime almadım ezglobal önerir misiniz?

Not: Hile alma demeyin zaten multi-hile değil skın changer alacağım.
Skin Changer VAC ban sebebi hocam, hiş bulaşma.
Ben hayatımda bir kere bile hile kullanmadım kullanmam. Sadece internette biraz araştırma yaptım.
Hocam kuzenin kullanmış olabilir mi, sadece bir soru?

Bu size mi kalmış benim sorum bu.

Bu modlar kendinde mi? Adam hile önerisi istiyor, konuya onay veriyorsunuz. Sonra da "Skin hilesi sadece kullan kişide gözükür hile sayılmaz." diyorsunuz. Ezglobal'de sadece Skin hilesi mi var?
He sadece skin hilesi alırsan da gene banı yersin. Hem millet salak mı skinlere o kadar para veriyorlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı