CS:GO Faceit Anti-Cheat Açıkken Açılmıyor

CanTheAimer

Decapat
Bundan 2 gün önceye kadar hiçbir sorun yaşamadan Faceit AC açarak oyunumu oynarken son 2 gündür Faceit AC açtığımda CS:GO açılmıyor. Faceit AC açık değilken hiçbir sorun yok, her şey düzgün çalışıyor. Faceit platformunda oynamak için Faceit AC açmak zorundayım ve sebebini bilmediğim bir şekilde oyun açılmadığından dolayı oyunu oynayamıyorum.

CS:GO dosyalarını doğruladım, silip tekrar yükledim, Faceit ve Faceit AC'yi tekrar silip yükledim, farklı lokasyonlara da yükledim, Windows tamamen güncel durumda, son 1 haftadır bilgisayara hiçbir program vs. indirmedim hatta hiç indirme yapmadım. Ayın 12'sinde yaptığım son Windows güncellemesi sonrası böyle bir sorunla karşılaştım. Şu an ise hiçbir güncelleme yok ve ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Evet, Faceit ve Faceit AC'ye güvenlik duvarından izin de verdim.

Bu sorunu ilk yaşayan ben değilim ve kime baktıysam onlar da yardım alamamışlar. Düşünsenize gece rahat rahat oynuyorum ertesi sabah Faceit AC açıkken oyun açılmıyor, siyah ekran geliyor önce sanki açılacakmış gibi sonra da kapanıyor.

Faceit'e e-mail/ticket attım, Faceit forumunda konu açtım, Reddit'de konu açtım, Reddit'deki konularla ilgilenen Faceit yetkilisine özel mesaj da yolladım ancak tık yok. Daha dün gece Reddit'deki konuma cevap yazmış bahsettiğim Faceit yetkilisi, o da Faceit AC'yi farklı bir lokasyona kur bakalım bir şey değişecek mi diyor. Kapat aç sorun düzelir dese daha az zoruma giderdi.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Anladığım kadarıyla yardım edebilecek kimse yok. Üzücü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı