CS:GO Faceit Anticheat FPS düşüşü ve oyun donması

İşletim sistemi
Windows 10

emodeth

Decapat
Yaklaşık 2 ay önce bir sistem topladım ve genellikle CS oynuyorum. Normal olarak oynadığım zaman FPS ve sıcaklık değerleri olması gerektiği gibi fakat artık mm'de çok fazla hile geldiği ve oyunlar zevksizleştiği için Faceit geçme kararı aldım. Faceit'te ilk maçı anticheatsiz bir şekilde oynadığımda yine FPS değerler her zamanki gibiydi. Diğer maçlar için anticheat açmam gerekti ve maça girdiğimde FPS düşmesi, zıplayınca veya adam vurunca oyun takılmaya başladı. Bu sorunu nasıl çözerim?

Ekran kartı: Galax 1660 Ti
İşlemci: Intel Core i5 9400F
RAM: Xpg Gammix D10 8 GB DDR4 3000MHz
Anakart: ASRock H310CM-HDV

Son düzenleme:
Merhaba, Faceit AC arka planda sürekli olarak bilgisayarında olan yazılımları vs taradığı için fps düşmesi sorunlarına yol açabiliyor. Uzun süredir faceit kullanıyorum ama daha bunun bir çözümüne denk gelmedim. Takılmaların sebebi işlemcine biraz daha fazla yük binmesi olabilir. Lag sorunlarına bir çözüm arayabilmek için faceite girmeden önce modemini kapatıp açmanı tavsiye ederim. Choke ve var değerlerin kırmızı ise tekrar yazabilirsin.

Yaklaşık 2 ay önce bir sistem topladım ve genellikle CS oynuyorum. Normal olarak oynadığım zaman FPS ve sıcaklık değerleri olması gerektiği gibi fakat artık mm'de çok fazla hile geldiği ve oyunlar zevksizleştiği için Faceit geçme kararı aldım. Faceit'te ilk maçı anticheatsiz bir şekilde oynadığımda yine FPS değerler her zamanki gibiydi. Diğer maçlar için anticheat açmam gerekti ve maça girdiğimde FPS düşmesi, zıplayınca veya adam vurunca oyun takılmaya başladı. Bu sorunu nasıl çözerim?

Ekran kartı: Galax 1660 Ti
İşlemci: Intel Core i5 9400F
RAM: Xpg Gammix D10 8 GB DDR4 3000MHz
Anakart: ASRock H310CM-HDV
Ben birkaç ay önce güç planımı yüksek performanstan nihai performansa alınca sorun düzelmişti. Dün girdim yine bu sorunu yaşadım. Nihai performans güç planını açmayı cmd komutlarıyla yapıyorsunuz. İnternetten araştırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı