CS:GO FACEIT nedir?

Bir tür Client.
Rekabetçi alternatifi diyebiliriz oyucularla eşleştiriliyorsun özel bir sunucuya giriyorsun ve rekabetçi bir maç oynuyorsun.
Premium alırsan para kazanma şansın oluyor ve anti-cheat'ı var çok iyi bir anti-cheat.
Aynı CS:GO rekabetçi gibi ama anti-cheat'ı çok çok iyi olan bir yer.

CS:GO'dan 7 günlük ban yediğinizde girebileceğiniz en iyi alternatif match-making platformu. Sitenin kendine has elo sistemi var mesela maç kazandıkça elo alıyorsunuz ve rank atlıyorsunuz. Sadece CS yoktu sanırsam DOTA, Fortnite gibi oyunlar da vardı. Ama çok tryhard oynayan insan var. Kendinizi CS'de geliştirebilmek için iyi bir uygulama.

Bir tür Client.
Rekabetçi alternatifi diyebiliriz oyucularla eşleştiriliyorsun özel bir sunucuya giriyorsun ve rekabetçi bir maç oynuyorsun.
Premium alırsan para kazanma şansın oluyor ve anti-cheat'ı var çok iyi bir anti-cheat.
Ben aynısını düşünmüyorum.Ben AWP sunucusunda yetkiliyim,adam hem faceit'de hem de server de hile açmış.Anti cheat çok kararlı değil şahsen.

Bir tür Client.
aga peki rekabetçide rank bize yansıyormu

Yeni konular

Geri
Yukarı