CS:GO FACEIT Premium nedir?

Kaanabisi_GS

Hectopat
Merhabalar ben FACEIT'e başlayacağım fakat FACEIT Premium'la ücretsiz arasındaki fark nedir yani maç kazanınca puan aldığını duymuştum ama turnuvalara ücretsizinde de katılabiliyor muyum ve ücretsizde rank sistemi var mı?

Daha az trol geliyor, görevleri yaparak Faceit Puanı kazanabilirsin, 3 ayda bir isim de değiştirebilirsin.
Konu dışı ama MM rankınız nedir?

Merhabalar ben FACEIT'e başlayacağım fakat FACEIT Premium'la ücretsiz arasındaki fark nedir yani maç kazanınca puan aldığını duymuştum ama turnuvalara ücretsizinde de katılabiliyor muyum ve ücretsizde rank sistemi var mı?
Rank sistemi ikisinde de var premium alırsan premium sahibi oyuncular ile eşleşirsin bu da hile olasılığını minimuma indiriyor. Premium a özel görevleri var Faceit in aylık olarak bu görevleri yaparsan güzel skinler veya farklı şeyler alabilirsin bu görevlerden topladığın puanlar ile

Rank sistemi ikisinde de var Premium alırsan Premium sahibi oyuncular ile eşleşirsin bu da hile olasılığını minimuma indiriyor. Premium'a özel görevleri var FACEIT'in aylık olarak bu görevleri yaparsan güzel skinler veya farklı şeyler alabilirsin bu görevlerden topladığın puanlar ile.

Peki turnuvalara katılabiliyor muyum?

Hocam aynı CS:GO gibi diğer Premium oyuncularla oynuyorsunuz. Bedava sürümünde resmi sunuculardan çok hile var.
Yalnız bedava sürümünde de neredeyse hiç hile yok. Sadece Faceit Premium sahip olan oyuncular ile eşleşebilirsiniz isterseniz. Ama 5 kişi iken Faceit Premium giremezsiniz. Lobi ile girerken en fazla 3 kişi Faceit premium başlatabilirsiniz.

Faceit Premium almak bana göre mantıklı. Ayın 15'inde alıp 2 ayın görevini yapıp cüzdan kodu çekiyorduk. 1 kere Faceit Premium aldım. Geçen hafta 200 TL'lik cüzdan kodu çektim. Şu anda da stok bekliyorum. 2 tane daha cüzdan kodu alıcağım.

Bir de FACEIT de istediğim haritada oynayabilir miyim?
Maç başında takım kaptanı atıyor iki takımın kaptanı harita elemesi yapıyor rekabetçi havuzundaki tüm haritalar dahil bu elemeye ama premiumlara özel istemediğin iki haritayı ayarlardan eleyebiliyordun yanlış hatırlamıyorsam, nasıl oluyor o tam bilmiyorum. Onun dışında söylediğim gibi tüm haritalar dahil harita sectirmiyor

Geri
Yukarı