Çözüm CS GO: Failed to create D3D device!

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alican14

Hectopat
Daha fazla  
Steam de sadece CS-GO da bu hatayı veriyor . Diger oyunlar sorunsuz çalışıyor .1-2 gün öncede CS-GO yu oynadım sonra çalışamdı. CS-GO yu silip tekrar yükledim sorun çozulmedi. Ne yapmam gerekiyor?

5212.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem özelliklerini yaz. ATI ya da AMD kullanıyorsan buradan:

Download Drivers

NVIDIA kullanıyorsan buradan:

Drivers | GeForce

Ekran kartı sürücülerini güncelle ilk olarak. Düzelme olmazsa bu yöntemi uygula:
  • Steam'den Kütüphane'ye gir
  • CS: GO'ya sağ tıkla
  • Özellikler > Genel > Çalıştırma seçeneklerini ayarla
  • Buraya -dxlevel 90 değerini gir
  • Tamam diyerek kaydet

Not: Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Portal 2 ya da Counter-Strike: Global Offensive oyunları için -dxlevel90 değerini girin. Diğerleri için -dxlevel 81 girebilirsiniz.

Steam de sadece CS-GO da bu hatayı veriyor . Diger oyunlar sorunsuz çalışıyor .1-2 gün öncede CS-GO yu oynadım sonra çalışamdı. CS-GO yu silip tekrar yükledim sorun çozulmedi. Ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 37018
Hocam ben de aynı dertten muzdariptim oyunu az önce satın alıp yükledim. Araştırmaya başladım ne yapsam olmadı uyumluluk sorunu gidermeyi falan denedim basit şeyler. Sonra ekran kartı driverinı güncellemeye başladım. Ulan dedim bu kadar didiklemeye ne gerek var steamı kapatıp yönetici olarak çalıştırdım düzeldi. Şansıma da olmuş olabilir bilmiyorum :D bu arada ekran kardım amd radeon R5 ayrıntısını bilmiyorum laptop kullanıyorum.

Ekran cozunurlugunu 1024 yap olur.

Kardesım oyunun cozunurlugu degıl zaten kendı masaüstü cozunurlugu. Kendım yaptım bılıyorum.

Sistem özelliklerini yaz. ATI ya da AMD kullanıyorsan buradan:

Download Drivers

NVIDIA kullanıyorsan buradan:

Drivers | GeForce

Ekran kartı sürücülerini güncelle ilk olarak. Düzelme olmazsa bu yöntemi uygula:
  • Steam'den Kütüphane'ye gir
  • CS: GO'ya sağ tıkla
  • Özellikler > Genel > Çalıştırma seçeneklerini ayarla
  • Buraya -dxlevel 90 değerini gir
  • Tamam diyerek kaydet

Not: Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Portal 2 ya da Counter-Strike: Global Offensive oyunları için -dxlevel90 değerini girin. Diğerleri için -dxlevel 81 girebilirsiniz.

Adamsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı