CS:GO Fare İvme Sorunu

Ew1rhan

Hectopat
CS:GO'da oyun oynarken normalde ben fareyi ne kadar çok ve ne kadar hızlı çevirirsem adam da kafasını anlık olarak gecikme olmadan hızlıca çevirir ama ben fareyi hızlı bir şekilde çevirip durduğumda adam yavaş yavaş o tarafa doğru kafasını çeviriyor. Yani sanki adamın bir hız sınırı var ben ne kadar çevirirsem çevireyim fareyi, o hız sınırını geçemiyor ve fareyi çevirdiğim yöne doğru yavaş yavaş kafasını çeviriyor. Nasıl anlatacağımı da bilemedim. Bu müthiş anlatmadan sonra sorunumu anlayan olduysa cevaplayabilir ;)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununu anladım. Benim Nvidia denetim masasındaki ayarlar kalitede olunca mouse gecikmeli geliyordu. Belki sende de sorun odur. Grafik ayarlarını kurcala derim. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Sorunu anladım en azından kendini iyi hissettirir belki :p

Eğer doğru anladıysam sizi -benzeri bir şey yaşamıştım belki de aynısı- VSYNC ayarını kapatın. Oyundaki ismi dikey eşitleme benzeri bir şey olması gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı