Çözüldü CS:GO fatal error: Failed to connect with local Steam Client process

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Garbage

Centipat
Merhaba iyi forumlar.

Yaklaşık 1 aydır bu hatayı alıyorum.

Oyunu sildim - Steam sildim - appdata cache klasörlerini sildim.
Başlangıç ayar kodlarını sıfırladım.

Steam güncel diğer tüm oyunları oynuyorum sadece CS:GO'da yapıyor.

UWrIEwghjgjhgjh.jpg

Çözüm
Güncelleme sorun çözüldü.

Problemi daha sonra yaşayacak ve Google'dan bu gönderiyi bulacak arkadaşlar için;

Revounistaller programı ile Steam'ı tüm PC'de log bırakmayacak şekilde tam detaylı kaldırmaları ve tekrardan yüklemeleri problemi giderecektir. Regedit ve diğer tüm klasörlerdeki Steam ile alakalı tüm dosyaları silen bu program format sonrası gibi bir duruma kavuşturuyor. Tekrar yüklediğinizde de herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.

Sevgiler.

Problemi daha sonra yaşayacak ve Google'dan bu gönderiyi bulacak arkadaşlar için;

Revounistaller programı ile Steam'ı tüm PC'de log bırakmayacak şekilde tam detaylı kaldırmaları ve tekrardan yüklemeleri problemi giderecektir. Regedit ve diğer tüm klasörlerdeki Steam ile alakalı tüm dosyaları silen bu program format sonrası gibi bir duruma kavuşturuyor. Tekrar yüklediğinizde de herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.

Sevgiler.

Hocam merhaba 2 gündür CS oynarken kendiliğinden Alt Tab atıp bu hatayı alıyorum umarım bu çözümü denediğimde sorunu çözebilirim...

Sevgiler.

Düzelmedi hocam, benim. Aynı hatayı yine alıyorum.

Oyunu yönetici olarak çalıştırmaya ayarladım. Görev Yöneticisi'nden bu hatayı aldım. Görev Yöneticisi'nden yönetici olarak çalıştırmayı kaldırdım şu an oyun yan ekranımda açık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı