CS:GO ''Fatal error'' hatası

Yiğit Eymen

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba öncelikle, bir iki ay önce memlekete gitmiştim gitmeden önce CS:GO sorunsuz açılıyordu fakat memleketten geri geldiğimde fatal error adlı bir hata verip açılmamaya başladı. Steam'ı sildim tekrar yükledim CS:GO'yu 2 kere sildim tekrar yükledim fakat hiçbir şekilde düzelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Screenshot_688.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_689.png
    Screenshot_689.png
    5,5 KB · Görüntüleme: 17
Steam güncellemeleri denetle dediğim zaman Steam istemciniz zaten güncel diyor.

Steam istemcim zaten güncel sildim tekrar yükledim eski sürüm olmasına imkan yok
Steam'inin kurulu olduğu yeri bul, steam.exe'ye sağ tık at ve uyumluluk kısmına gel, Bu uygulamayı yönetici olarak başlat seçeneğini tikle onaylayıp kaydet Steam'i açıp oyun dosyalarını doğrula tekrar dene.

Steam'inin kurulu olduğu yeri bul, steam.exe'ye sağ tık at ve uyumluluk kısmına gel, Bu uygulamayı yönetici olarak başlat seçeneğini tikle onaylayıp kaydet Steam'i açıp oyun dosyalarını doğrula tekrar dene.
Oyun dosyalarını 5 dk önce doğruladım ve Steam'de yönetici olarak çalışıyor, tikli o seçenek uzun süredir 5 ay gibi bir süredir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun dosyalarını 5 dk önce doğruladım ve Steam'de yönetici olarak çalışıyor, tikli o seçenek uzun süredir 5 ay gibi bir süredir.
Sen oyunu açmaya çalıştığına emin misin peki, nereden başlatıyorsun oyunu? Bazı forumlarda bu hatanın Demo izlemeye çalışırken yaşandığı söyleniyor.
Güncelleme sorun çözüldü.

Problemi daha sonra yaşayacak ve Google'dan bu gönderiyi bulacak arkadaşlar için;

Revounistaller programı ile Steam'ı tüm PC'de log bırakmayacak şekilde tam detaylı kaldırmaları ve tekrardan yüklemeleri problemi giderecektir. Regedit ve diğer tüm klasörlerdeki Steam ile alakalı tüm dosyaları silen bu program format sonrası gibi bir duruma kavuşturuyor. Tekrar yüklediğinizde de herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.

Sevgiler.

Sen oyunu açmaya çalıştığına emin misin peki, nereden başlatıyorsun oyunu? Bazı forumlarda bu hatanın Demo izlemeye çalışırken yaşandığı söyleniyor.
Bu yöntemi deneyip cevap vereceğim, oyunu da Steam'den başlatıyorum başka bir yerden değil.

Son paylaştığımı forumda bir arkadaş çözdüğünü söyleyerek paylamış, bir dene bakalım. Duruma göre çözüldü işaretlersin yaşayanlar bakar.
Tamamdır deneyip geliyorum hemen.
Son paylaştığımı forumda bir arkadaş çözdüğünü söyleyerek paylamış, bir dene bakalım. Duruma göre çözüldü işaretlersin yaşayanlar bakar.

Bahsedilen programı indirip, Steam'ı sildim fakat şu anda CS:GO hiçbir hata vermiyor. Steam'den açıyorum 5-6 saniye sonra açılmadan geri kapanıyor, oyundan hiçbir iz yok sadece Steam'de başlat diyorum. 5-6 saniye durdur yazıyor, açmaya çalıştığı için sonra tekrar başlata dönüyor açılmıyor.

Geri
Yukarı