CS:GO format sonrası Black bar oluştu

M1T

Decapat
Daha fazla  
Dün bilgisayara format attım daha önceden 1024*768 4:3 oynuyordum, Black bar yoktu dünden beridir Black bar var bu sorunu nasıl gideririm? Tüm rehberlere baktım bir şey değişmiyor Intel ayarlarında da sadece fotoğraftakiler var başka rehberlerde o kısımda başka şeylerde var bende sadece bunlar var bir tane CS:GO başlatma seçeneği kodu varmış onu da denedim onda dahi olmadı.

Dosya Ekleri

• 2020-12-03 (1).png
    2020-12-03 (1).png
    321,6 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Altta bulunan ekran ölçeklendirme kısmında "tam ekran" ya da "tam panel" tarzı bir şey var mı? Varsa onu yapıp deneyin.

Aslında sıkıntı tam olarak orada oraya tıklanmıyor hiçbir seçenek yok orada bende diğer rehber videolarında oradan problemin çözümünü gördümde bende o kısımda bir şey yok daha önceden yaşamazdım böyle bir sorun ne olduysa formattan sonra yaşandı.

Ekran kartı NVIDIA ise

NVIDIA denetim masası'nda ekran > masaüstü boyutu ve konumunu ayarla kısmında ölçeklendirme kısmından ayarlanabiliyor

Aslında sıkıntı tam olarak orada oraya tıklanmıyor hiçbir seçenek yok orada bende diğer rehber videolarında oradan problemin çözümünü gördümde bende o kısımda bir şey yok daha önceden yaşamazdım böyle bir sorun ne olduysa formattan sonra yaşandı.
Driverları falan güncellediniz mi?

Dün bilgisayara format attım daha önceden 1024*768 4:3 oynuyordum, Black bar yoktu dünden beridir Black bar var bu sorunu nasıl gideririm? Tüm rehberlere baktım bir şey değişmiyor Intel ayarlarında da sadece fotoğraftakiler var başka rehberlerde o kısımda başka şeylerde var bende sadece bunlar var bir tane CS:GO başlatma seçeneği kodu varmış onu da denedim onda dahi olmadı.

Intel ayarlarından özel çözünürlüklere girin orayı ekran görüntüsü olarak atın.
Bu arada kullandığınız Intel sürücüsü eski güncelleyin.

Intel® Driver & Support Assistant

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    408,6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı