CS:GO FPS 20'ye kadar düşüyor

Fatihho0

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam, dün monitörümü değiştirdim ve artık DP ile bağlanıyorum monitörümde G-Sync açıkken de kapalıyken de FPS değerlerim çok düşmeye başladı. Normalde ortalama 250-400 FPS arası alıyordum, şimdi 300 bile olmuyor hatta 20'lere kadar düşüyor. Tüm sürücülerim güncel bazen düzeliyor bazen çok düşüyor.

Herkese selam, dün monitörümü değiştirdim ve artık DP ile bağlanıyorum monitörümde G-Sync açıkken de kapalıyken de FPS değerlerim çok düşmeye başladı. Normalde ortalama 250-400 FPS arası alıyordum, şimdi 300 bile olmuyor hatta 20'lere kadar düşüyor. Tüm sürücülerim güncel bazen düzeliyor bazen çok düşüyor.

Isınma sorunları olabilir mi?

Oyuna güncelleme falan mı geldi? Benim emektarda da FPS sorunu yaşıyorum.

Isınma sorunları olabilir mi?
Hayır daha öncesinde böyle bir problem yaşamıyordum ve ısınma problemim de yok sadece dün görev yöneticisinden kontrol ettiğimde CPU %85 GPU %40 Oranlarında çalışıyordu diğer oranlarda GPU %90 kadar çıkıyor.
Sanırım genel bir problem. Bende 20-22 civarı kilitleniyor yeniden başlatana kadar düzelmiyordu.
Bende hiç düzelmiyor ana menüde 200 FPS alıyordum şimdi 100'ü göremiyorum.
Bu arada sistem özelliklerim:
i5-2400.
Asus GTX 1050TI 4GB.

Hayır daha öncesinde böyle bir problem yaşamıyordum ve ısınma problemim de yok sadece dün Görev Yöneticisi'nden kontrol ettiğimde CPU %85 GPU %40 oranlarında çalışıyordu diğer oranlarda GPU %90 kadar çıkıyor.

Bende hiç düzelmiyor ana menüde 200 FPS alıyordum şimdi 100'ü göremiyorum.

Bu arada sistem özelliklerim:
i5-2400.
ASUS GTX 1050 Ti 4 GB.

İşlemci biraz eski ya hocam :( yeni güncelleme yeni grafik vesaire geldiyse işlemciye yükleniyor olabilir CS.
İşlemci ekran kartı darboğazı var gibi biraz.

Steam Destek ile iletişime geçtim bu problemden çoğu kişinin şikayetçi olduğunu ve çözemeyeceğini söyledi ayrıca işlemciye bağlı "sv :"değerlerim 14'e kadar çıkıyor ama çıkmasa da yine FPS değerlerim düşük.
İşlemci ile Ekran kartımda darboğaz olduğunu sanmıyorum zaten ekran kartımı değiştirmeden önce de sosyal'de konu açmıştım darboğaz yaşar mıyım diye herkes yaşamazsın da dedi.

Geri
Yukarı