CS:GO FPS düşmesi

pissher

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar normalde sabit ayarlarımla girdiğimde 200 300 FPS alıyorum. Bugün girdim 80 100 arası FPS aldım bunun nedeni nedir? İnternet ya da sunucu kaynaklı mı? Yoksa bilgisayarda bir sorun mu oluştu yanıtlarsanız sevinirim.

Evet. Bugün sabah saatlerinde girdim CS:GO'ya drop yemekten bıktım. Flash için arkamı döndüğümde bile drop yiyordum inanılmaz. Artık CS:GO'yu sıkıldığım da oynadığım oyunlar arasına ekleme vakti geldi...

Bunun birçok sebebi olabilir.

1-) ısı... Bilgisayarın özellikle işlemcisi fazla ısındığı için bir hayli FPS kaybı yaşatır PC'nin bulumduğu yeri havalandır oyuna gir farkı anlarsın.

2-) donanımsal olabilir ki bunu oraya gelip doğrudan temas yoluyla kontrol dışında anlamamız zor.

3-) yazılımsal sebebler olabilirki muhtemelen sebebi bu şu alttakileri hepsini eksiksiz uygula farkı görüceksiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: CS:GO oynanmaz hocam...

Evet. Bugün sabah saatlerinde girdim CS:GO'ya drop yemekten bıktım. Flash için arkamı döndüğümde bile drop yiyordum inanılmaz. Artık CS:GO'yu sıkıldığım da oynadığım oyunlar arasına ekleme vakti geldi...

Yetmiyormuş gibi loss 30 falan yükseliyor anlam veremiyorum.
Bunun birçok sebebi olabilir.

1-) ısı... Bilgisayarın özellikle işlemcisi fazla ısındığı için bir hayli FPS kaybı yaşatır PC'nin bulumduğu yeri havalandır oyuna gir farkı anlarsın.

2-) donanımsal olabilir ki bunu oraya gelip doğrudan temas yoluyla kontrol dışında anlamamız zor.

3-) yazılımsal sebebler olabilirki muhtemelen sebebi bu şu alttakileri hepsini eksiksiz uygula farkı görüceksiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: CS:GO oynanmaz hocam...
Sağ ol hocam deneyeceğim. İşlemcim olması gereken ısıda. Donanımsal olarak sadece SSD kronik arızalıymış ani kapanmalar yaşıyorum. Bakalım hayırlısı bir keyfimiz vardı onu da alacaklar 😊

Dosya Ekleri

• BC42EF85-FC4F-4932-8FB2-49C87483BC2C.jpeg
    BC42EF85-FC4F-4932-8FB2-49C87483BC2C.jpeg
    164,1 KB · Görüntüleme: 42

Yeni konular

Geri
Yukarı