CS:GO FPS düşüşleri

hako66

Decapat
Evet, insanlar bu konunun açılmasından bıktı ama normalde 100-120 FPS arası oynadığım oyun, şimdi 20-60 arasında çok hızlı gidip gelmeye başladı. Sürücü güncelledim, yüksek performans zaten açıktı. Bir sürü şey yaptım ama hala aynı.

Evet, insanlar bu konunun açılmasından bıktı ama normalde 100-120 FPS arası oynadığım oyun, şimdi 20-60 arasında çok hızlı gidip gelmeye başladı. Sürücü güncelledim, yüksek performans zaten açıktı. Bir sürü şey yaptım ama hala aynı.

Oyun dili eğer Türkçe ise İngilizceye alıp dene hocam. Bende bayağı bir etkisi olmuştu.

Sistemin nedir? Bu olay CS:GO güncellemesinden sonra mı oldu? FPS için Config kullanıyorsan sıfırlanmış olabilir.

Sanırım güncellemeden sonra oldu, çünkü diğer oyunlarda böyle bir şey yaşamadım. Aslında diğer oyunlarda 4-5 FPS düştü ama bu kadar düşmedi. Bu arada sistemim MX130 i5-10210u 8 GB DDR4 RAM.
Oyun dili eğer türkçeyse İngiliz.

Oyun dili eğer Türkçe ise ingilizceye alıp dene hocam bende bayağı bir etkisi olmuştu.

Deneyeceğim.
A

Sistemin nedir? Bu olay CS:GO güncellemesinden sonra mı oldu? FPS için Config kullanıyorsan sıfırlanmış olabilir.

Arkadaşım uyumluluk ayarlarından tam ekran iyileştirmelerini açınca FPS artıyor demişti ben de açmıştım ilgisi olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı