CS:GO FPS düşüşü

zOdiak

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5-13500H
16 GB RAM
RTX 4050 LAPTOP GPU
Öncelikle herkese merhaba. Arkadaşlar ben yaklaşık 2 3 aydır CS:GO oynamıyordum ama bilgisayarımda yüklüydü geçtiğimiz günlerde girmek istedim. Girdiğimde FPS sorunum vardı önceden Dust 2'de bazen 170 bazen de 230 FPS alıyordum fakat şimdi her mapte 100 bazen 70 FPS alıyorum. Boş alanlara baktığımda 200 oluyor.

Sistem.
RX 580 8 GB.
Ryzen 5 2600.
8 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı iyi. Windows 10 üzerinden format ne yazıkkı gereken temizliği yapmadığı için bende gerçek format olan USB'den formatı atıyorum sorun falan kalmıyor. Oyunu kaldırıp yeniden yükleyin ve tüm profil ayarlarını ( yerel disk C: > program dosyaları (X86) > Steam > steamapps > common > Counter-Strike global offensive ) kaldırın. Mümkünse başlatma seçeneklerini silin. Daha sonra performansı test edin. Sorun düzelmez ise format öneririm.

Maalesef format atacak USB cihazım yok bulabilirsem deneyeceğim. Ama şimdi oyunu kaldırıp deneyeceğim şimdi.
Güç kaynağı iyi. Windows 10 üzerinden format ne yazıkkı gereken temizliği yapmadığı için bende gerçek format olan USB'den formatı atıyorum sorun falan kalmıyor. Oyunu kaldırıp yeniden yükleyin ve tüm profil ayarlarını ( Yerel disk C: > Program dosyaları (X86) > Steam > Steamapps > common > Counter-Strike Global Offensive ) kaldırın. Mümkünse başlatma seçeneklerini silin. Daha sonra performansı test edin. Sorun düzelmez ise format öneririm.

Şimdi deneme fırsatım oldu silip yüklemiştim ama işe yaramadı Discord'dan yayın açıp FPS düşecek mi diye baktım FPS düşüşü ya da drop yemedim ama hala aynı şekilde tam gücünü veremiyor.
Tekrar teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Maalesef format atacak USB cihazım yok bulabilirsem deneyeceğim. Ama şimdi oyunu kaldırıp deneyeceğim şimdi.

Şimdi deneme fırsatım oldu silip yüklemiştim ama işe yaramadı Discord'dan yayın açıp FPS düşecek mi diye baktım FPS düşüşü ya da drop yemedim ama hala aynı şekilde tam gücünü veremiyor.
Tekrar teşekkür ederim.
Sorunun kesin çözümü için format öneririm USB den atmayı bildiğim için söyledim. Başka yöntemde denenebilir.

Yaklaşık 7 8 gündür oyuna giriş yapmadım dün gece girdim ve sorunum düzelmişti herhangi bir şey yapmadım kendiliğinden düzeldi.

Geri
Yukarı