CS GO FPS Sabit Kalmıyor

burhant

Hectopat
Başlangıçta iyi oluyor 120 130 140 FPS oynamaya başlıyorum, oyun içinde keyfine göre 30 hatta 20 FPS düştüğü bile oluyor bir kaç eli bazen maçı öyle oynatıyor. Rekabetçide çok büyük problem oluyor, sistem ve oyun ayarları şekildeki gibi. PC'yi bu problemden dolayı yeni resetledim Windows 10 64bit kurdum ve başka program yok driverlar yüklü güncel. Yaklaşık 1 aydır çözüm arıyorum.

Sorunu anlatmak adına:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1.png
3.png
4.png
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın temizliğini yapın büyük ihtimalle sıcaklıktan dolayı bu problem yaşanıyor fan temizliği,termal macunun yenilenmesi vb gibi rutin bakımını yapın sıcaklık değeri fazla yüksek en ideal sıcaklık 55-65 arası olması gerekiyor.

Bilgisayarın temizliğini yapın büyük ihtimalle sıcaklıktan dolayı bu problem yaşanıyor fan temizliği,termal macunun yenilenmesi vb gibi rutin bakımını yapın sıcaklık değeri fazla yüksek en ideal sıcaklık 55-65 arası olması gerekiyor.

Çözüm önerisi için teşekkürler en kısa sürede deneyip geri dönüş yapacağım umarım etkili olur.

Bir kaç çözüm önerisi de ben yazayım fps_max 61 deneyebilirsin. Monitör tazeleme hızına göre bu sayıyı bir artırabilirsin. Atıyorum 144 Hz var. 145 gibi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı