CS:GO G2 Esports (Altın) | Paris 2023 Sticker değerlenir mi?

sial

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar, az önce bu stickerı düşürdüm. Değerlenir mi yoksa 1 hafta içerisinde elden çıkarayım mı?

1694683165727.png

Kapsül indirimleri daha devam ederse ve millet açmaya devam edip bu stickerlardan düşürürse değeri düşer.

Kapsül indirimi bitince, kapsül fiyatları artışa geçecek. Sene sonuna doğru fiyatlar biraz daha artar.

Elimde 4 tane Furia Paris 2023 holo vardı. 250 TL'ye satmıştım. CS2 çıktı fiyatlar 450 TL'yi gördü.

Kapsül indirimi bitince, kapsül fiyatları artışa geçecek. Sene sonuna doğru fiyatlar biraz daha artar.

Elimde 4 tane furia Paris 2023 holo vardı. 250 TL'ye satmıştım. CS2 çıktı fiyatlar 450 TL'yi gördü.

Milyon tane kapsül stoklanmışken sene sonuna değer kazanması çok zor. İndirim bitince çok daha düşer.

Paris 2023 son turnuva ve 2024 yılına kadar turnuva olmayacağı için fiyatının artacağını düşünmekteyim.

Sorun da o zaten, herkes bunu düşündü. En çok kapsül stoklanan bu sene bu yüzden. Milyonlarca olduğu için sürekli binlerce satım olacak ve artması çok zor olacak, son bile olsa fakat stoklar tükendiği zaman 1-2 yıl sonra fiyatları patlayabilir. Tutabilen uzun süre tutsun. 4000 adet var bende şu an. En kötü 3 kat kar edince satmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı