CS:GO Monte(Altın) | Paris 2023 sticker değerlenir mi?

Daha fazla  
Merhaba. 1 ay önce bu çıkartmayı ilk çıkarttığımda 200 TL değerindeydi ama şimdi 170 TL civarlarına düştü. Sizce CS2 çıkana elimde bekletmeli miyim? Yoksa satmalı mıyım?
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_16.png
    Screenshot_16.png
    92,6 KB · Görüntüleme: 81
Benim elimde 1000’den (holo, altın ve parıltılı) fazla çıkartma var. Bekletiyorum hesaplarda. 1 hesabıma bir şey olur diye de yedek hesabıma da attım biraz. Uzun yıllar bekletmeyi düşünüyorum. Sizde bence CS 2 çıkmadan satmayın.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Merhaba. 1 ay önce bu çıkartmayı ilk çıkarttığımda 200 TL değerindeydi ama şimdi 170 TL civarlarına düştü. Sizce CS2 çıkana elimde bekletmeli miyim? Yoksa satmalı mıyım?
Teşekkürler.
Hocam satın bundan size çok hayır gelmez montenin holo ve gold’u leş onu satıp kapsül veya glitter yatırımı yapabilirsiniz

Hocam satın bundan size çok hayır gelmez montenin holo ve Gold'u leş onu satıp kapsül veya glitter yatırımı yapabilirsiniz.

Bende hesabıma bir şey olur diye korkuyorum. Yedek bir hesap almak için satmak istiyorum. Valve yüzünden hesabımda pahalı skin tutmaya korkuyorum resmen kumar oynuyoruz hesabımızla.

Bende hesabıma bir şey olur diye korkuyorum. Yedek bir hesap almak için satmak istiyorum. Valve yüzünden hesabımda pahalı skin tutmaya korkuyorum resmen kumar oynuyoruz hesabımızla.
Niye korkuyorsunuz? Vac ban mı yemeye? Suçsuz yere ban yemezsiniz merak etmeyin, ama illa ki içinizin rahat etmesini istiyorsanız GeForce Now ile oynayın, böylece ban yeme ihtimaliniz sıfıra iner. Çünkü server bilgisayar dosyaları ile oynuyorsunuz.

Niye korkuyorsunuz? VAC ban mı yemeye? Suçsuz yere ban yemezsiniz merak etmeyin, ama illaki içinizin rahat etmesini istiyorsanız GeForce NOW ile oynayın, böylece ban yeme ihtimaliniz sıfıra iner. Çünkü server bilgisayar dosyaları ile oynuyorsunuz.

VAC yemekten tabii ki. Hocam suçsuz ban yememe diye bir şey yok. Daha önce bizzat kendim ban yedim sadece Faceit oynamama rağmen.

VAC yemekten tabii ki. Hocam suçsuz ban yememe diye bir şey yok. Daha önce bizzat kendim ban yedim sadece Faceit oynamama rağmen.
Hocam Allah aşkına hiç vac korumalı sunucuya girmiyorsanız nasıl vac ban yiyorsunuz ya da bilgisayarınızda vac ile çakışan program vardır. Eğer hatayla vermişlerse zaten açarlar, ne zaman ban yediniz?

Hocam Allah aşkına hiç VAC korumalı sunucuya girmiyorsanız nasıl VAC ban yiyorsunuz ya da bilgisayarınızda VAC ile çakışan program vardır. Eğer hatayla vermişlerse zaten açarlar, ne zaman ban yediniz?

Yahu yalanmı söyleyeyim kardeşim sana. Tam 1 yıl önce bu zamanlarda yedim. Only FACEIT dediysem hiç VAC korumalı sunucuda oynamadığım anlamına gelmiyor. Biraz VAC korumalı sunucularda oynadım sonra başladım FACEIT'e. Ayrıca siz ne zaman gördünüz Valve'in ban açtığını. Valve'in ban açması imkansız gibi bir şey.

Yahu yalanmı söyleyeyim kardeşim sana. Tam 1 yıl önce bu zamanlarda yedim. Only FACEIT dediysem hiç VAC korumalı sunucuda oynamadığım anlamına gelmiyor. Biraz VAC korumalı sunucularda oynadım sonra başladım FACEIT'e. Ayrıca siz ne zaman gördünüz Valve'in ban açtığını. Valve'in ban açması imkansız gibi bir şey.
Açtıklarını gördüm hocam Discord swlerinde, bu forumda

Değerlenir, Monte öyle kolay kolay başka majör'e çıkacak bir takım değil ve Paris 2023 son CS:GO majör'ü olduğu için ayrı bir değeri var.

Geri
Yukarı