CS:GO gece modu

Marcus .d

Hectopat
Arkadaşlar ben bir ara hile kullanmıştım ama bıçak için ve night mode diye bir ozellik vardı, oyun bu fotodaki gibi cok guzel oluyordu FPS'de artıyordu. Ben bunu hilesiz nasıl yapabilirim acaba?

Dosya Ekleri

• cachegece.jpg
    cachegece.jpg
    199 KB · Görüntüleme: 277
Son düzenleyen: Moderatör:
Bana niye denk gelmiyor? Galiba Silver'sın ve karşına her iyi oynayan hile geldiğinde " hile hile kesin hile " diyorsun.

Benim yoldaş rankım MG 1, güven faktörümün de yüksek olduğunu düşünüyorum. Girdiğim 10 maçın en az 6'sında karşıya çok net WH veya aim geliyor. Eğer hilecinin palyaçoluk yapacağı tutarsa spinbot bile açıyor. Oyundaki hilelerin fazlalığı küçümsenemez.

Benim yoldaş rankım MG 1, güven faktörümün de yüksek olduğunu düşünüyorum. Girdiğim 10 maçın en az 6'sında karşıya çok net WH veya aim geliyor. Eğer hilecinin palyaçoluk yapacağı tutarsa spinbot bile açıyor. Oyundaki hilelerin fazlalığı küçümsenemez.
Yoldaş hile yuvası zaten, Global'im yoldaş'da bir kaç kere hile geldi evet, Rekabetçi de ise hile gelmemiş son 8 Maçtır, 6'sını kazanmışız 2'sini de kaybetmişiz. MM girmiyorum son zamanlarda zaten, hile falan olduğundan dolayı değil, Sunucuları rezalet çünkü.

Ne saçmalıyorsun? Topluluk sunucusunda kazansam ne kaybetsem ne?
Yani Topluluk sunucularında hile açtığını kabul ediyorsun. Sence Dünya üzerinde topluluk sunucularında hile açıp MM 'de açmayan hileci oranı kaçtır? %1 falandır. Üstelik topluluk sunucularında insanlar zaman ve emek harcıyor, hile hiledir.

Yani Topluluk sunucularında hile açtığını kabul ediyorsun. Sence Dünya üzerinde topluluk sunucularında hile açıp Mm'de açmayan hileci oranı kaçtır? %1 falandır. Üstelik topluluk sunucularında insanlar zaman ve emek harcıyor, hile hiledir.

WH ve aim açtığımı kim söyledi ve nasıl bu kadar açtığımdan emin olabiliyorsunuz? Sadece AWP serverlerine giren bir insanım zaten. Onda da sadece skin hilesi kullanmıştım 2-3 gün gibi bir süre de. Devamında da banlandım. Bu kadar uzatmaya gerek yok konuyu.

Artı -1 Eksi
WH ve aim açtığımı kim söyledi ve nasıl bu kadar açtığımdan emin olabiliyorsunuz? Sadece AWP serverlerine giren bir insanım zaten. Onda da sadece skin hilesi kullanmıştım 2-3 gün gibi bir süre de. Devamında da banlandım. Bu kadar uzatmaya gerek yok konuyu.

Topluluk sunucularında "skin hilesi" kullanmışsın. Topluluk sunucularında. Bari azıcık inandırıcı yalan at !ws! !knife'tan haberimiz yok sanki. Hani karşınızdaki aptalmış gibi anlatıyorsunuz ya harikasınız. Her ban yiyen insan da skin changer kullanıyormuş hayret.

Geri
Yukarı