CS:GO geçici bekletme süresi nedir?

osmannr

Hectopat
Uzun zaman önce CS:GO'yu bırakmıştım. Globaldeydim ama Prime almadığım için sıfırlanmıştı ondan sonra bıraktım bu aralar yeniden başladım da 8 9 level galiba. Görseldeki uyarıyı veriyor. 3 4 maç attım sadece rekabetcide sizce neden demiş olabilir? Bir de hesap seçkin, Prime yok. Böyle devam etsem puan vs sıkıntı mı illa Prime mi almak lazım?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 40
Smurf hesapları engellemek için getirilmiş bir sistem. 2 Win aldıktan sonra 24 saat ban yiyorsunuz. merak etmeyin 10 win alana kadar devam edecek bu ban yeme işi

Uzun zaman önce CS:GO'yu bırakmıştım. Globaldeydim ama Prime almadığım için sıfırlanmıştı ondan sonra bıraktım bu aralar yeniden başladım da 8 9 level galiba. Görseldeki uyarıyı veriyor. 3 4 maç attım sadece rekabetcide sizce neden demiş olabilir? Bir de hesap seçkin, Prime yok. Böyle devam etsem puan vs sıkıntı mı illa Prime mi almak lazım?

Prime dediğiniz seçkin zaten kendinizle çelişmişsiniz.

Rankınızı belirlemek için gün içinde 2 maç arka arkaya kazandığınız zaman böyle uyarı veriyor. 10 maç kazanınca rankınız belli olacak ondan sonra bir daha görmezsiniz bu uyarıyı.

Peki yine sıfırlanacak mı rank level Prime olmadığı için?

Seçkin ve Prime aynı şey. Hesabınız seçkin ise Prime vardır. Level en fazla 40 oluyor. 40'tan sonra sıfırlanıp hangi sene sıfırladıysanız mesela 2023'te 2023 rozeti olarak size geliyor. Rankınız ise uzun süre girmezseniz (ne kadar bilmiyorum) bir maç kazanınca tekrardan açılıyor. Düşürüyor mu yükseliyor muydu tam hatırlamıyorum.

Seçkin ve Prime aynı şey. Hesabınız seçkin ise Prime vardır. Level en fazla 40 oluyor. 40'tan sonra sıfırlanıp hangi sene sıfırladıysanız mesela 2023'te 2023 rozeti olarak size geliyor. Rankınız ise uzun süre girmezseniz (ne kadar bilmiyorum) bir maç kazanınca tekrardan açılıyor. Düşürüyor mu yükseliyor muydu tam hatırlamıyorum.

5 yıllık rozet vermişti. Demek 40 geçtim diye zamanında sıfırlandı. O zaman her 40 geçmede sıfırlanacak. Rankım 10 maç olarak yazıyordu galiba 3 mü 4 maç kazandım şimdiden. En son glabaldi galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı