CS:GO Gelişme Yolları

Çok basit. Oynamaya devam et. Eğer kararlıysan alıştırma serverları var. Onlarda spray patternleri ve precision çalışabilirsin. Yapamıyorum diye pes etme zamanla sende fark edersin iyileşmeye başladığını. Youtube' da çoğu haritanın kendine özel taktikleri, bomba atma teknikleri vesaire dolu. Onları izleyebilirsin. Birde denetim masası mouse ayarlarından windows acceleration özelliğini kapamanı tavsiye ederim. İlk başlarda garip gelebilir fakat asıl olması gereken öyle. 1-2 güne alışıyorsun.

Torrentten crackli indir hileli oyna bir süre sonra steamden aç ve hilesiz oyna. Hile ile oynamak crosshair nereye tutacağını çok iyi öğretiyor.(Ben öyle öğrendim 1.6 yı)

Torrentten crackli indir hileli oyna bir süre sonra steamden aç ve hilesiz oyna. Hile ile oynamak crosshair nereye tutacağını çok iyi öğretiyor.(Ben öyle öğrendim 1.6 yı)

Tavsiyeye bakar mısınız.. Crosshairi kafaya tutacak işte. Gökyüzüne falan tutan yoktur heralde. Hack'de de adam görene fark eden bir şey olmayacak.

---------
Sürekli rekabetçi gir. Mümkünse kendinden yüksekler ile gir. (Maximum 2 seviye fark olsun.)
Ak-47 ve m4a1-s/m4a4 e ağırlık ver. P90 ile oynayıp milleti çileden çıkarmanın anlamı yok.
Awp en kolay silah bence. İstiyorsan onunla da başlayabilirsin.
İngilizce'n varsa eğer youtube da çok güzel videolar var. Faydası olacaktır. Ben Global Elite rankındayım ama Global Elite'in bile kendi içinde seviye farkları var, hâlâ kendimi geliştiriyorum.
Ekipman önemli.
Mikrofonun yoksa kesinlikle temin et. Takım oyunu önemli. LE ve üzerinden sonra tek başına bir şey olmuyor.

Gibi şeyler.

Tavsiyeye bakar mısınız.. Crosshairi kafaya tutacak işte. Gökyüzüne falan tutan yoktur heralde. Hack'de de adam görene fark eden bir şey olmayacak.

---------
Sürekli rekabetçi gir. Mümkünse kendinden yüksekler ile gir. (Maximum 2 seviye fark olsun.)
Ak-47 ve m4a1-s/m4a4 e ağırlık ver. P90 ile oynayıp milleti çileden çıkarmanın anlamı yok.
Awp en kolay silah bence. İstiyorsan onunla da başlayabilirsin.
İngilizce'n varsa eğer youtube da çok güzel videolar var. Faydası olacaktır. Ben Global Elite rankındayım ama Global Elite'in bile kendi içinde seviye farkları var, hâlâ kendimi geliştiriyorum.
Ekipman önemli.
Mikrofonun yoksa kesinlikle temin et. Takım oyunu önemli. LE ve üzerinden sonra tek başına bir şey olmuyor.

Gibi şeyler.
Bazı cs yi ilk defa oynayan arkadaşlarım var. Dikkat ediyorum hepsi yere bakarak hareket ediyo.Birde haritada farklı yerlerde crosshairi farklı yükseklikte tutmak gerekiyor.

Birde genellikle nerelerde pustuklarını öğreniyorsun. Vede en önemlilerinden biri adamın nereye baktığını gösteriyodu hile bende kör bir noktadan adamları yakalamayı öğrendim hileyle :).

Başka bir tavsiyede silahların nasıl sektiklerini öğren. Bunu oynaya oynaya öğreneceksin mecbur. Yada kısa yoldan cs go da kurşunların gittiği yeri boyalı gösteren bir kod var. Aç boş bir harita. Duvarda bir yeri hedef al ve orayı taramaya çalış. Birde menzillerini öğrenmeye bak. Başka tavsiyem yok. :). Söyleyeceklerim bunlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı