CS:GO Genel bekleme süresi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8.1

PrPredatorr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
İşsiz Bir Meraklı
Arkadaşlar ben bir akrabama Steam hesabı açılı CS:GO yüklü PC'mi verdim ve 1 hafta durdu şimdi beni aradılar PC'yi getirdiler ve CS:GO'da hile açmış çocuk internetten indirmiş genel bekleme süresi yazıyor maçlara girilmiyor. Overwatch tarafından suçlu bulundu oldukça hatalı yazıyor nedir, ne değildir? Skinleri kurtarabilir miyim? Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
sadece hileden dolayı olmaz.

Oldukca hatali sadece bariz hile kullanimindan dolayi veriliyor. Eger ilk defa oyun bozanlik yaparsan (takim arkadaslarini öldürme gibi) gecici olarak "az hatali" yasaklamasi alirsin. Ikinci bir oyun bozanlik yasaklamasi ise kalici oluyor.

@PrPredatorr

Hile kullanilmis ve yasaklama almissin. Tartisacak fazla bir sey yok.

Oldukca hatali sadece bariz hile kullanimindan dolayi veriliyor. Eger ilk defa oyun bozanlik yaparsan (takim arkadaslarini öldürme gibi) gecici olarak "az hatali" yasaklamasi alirsin. Ikinci bir oyun bozanlik yasaklamasi ise kalici oluyor.

@PrPredatorr

Hile kullanilmis ve yasaklama almissin. Tartisacak fazla bir sey yok.
Ben oldukça hatalı uyarısı ile 2 ay bekleme süresi yedim.

Artı -1 Eksi
Ben oldukça hatalı uyarısı ile 2 ay bekleme süresi yedim.

Yanlisiniz olabilir.

• Overwatch Tarafından Suçlu Bulundu - Az Hatalı: bu mesajı alan oyuncular, oyun içi rahatsızlık vermeden dolayı suçlu bulunmuşlardır ve CS:GO’da en az 30 günlük bir ceza alırlar.
    Not: Overwatch tarafından ikinci kez oyun içi rahatsızlık vermeden dolayı suçlu bulunan oyuncular CS:GO'dan kalıcı olarak yasaklanacaklardır.
  • Overwatch Tarafından Suçlu Bulundu - Oldukça Hatalı: bu mesajı alanlar hile kullanmaktan dolayı suçlu bulunmuşlardır ve CS:GO’dan kalıcı olarak yasaklanmışlardır. Bu oyuncular takas yapamayacak veya CS:GO'daki pazarı kullanamayacaklardır ve eğer oynamaya devam etmek istiyorlarsa bunu, yeni bir hesap alıp o hesapta da CS:GO satın alarak yapabilirler.

Çocuğa hile yapmışsın dedim, yok dedi. Yapmışsın işte deyince evet falan dedi ama PC'ye baktım yapmamış.

Yani VAC değil adamlara falan ateş etmiş küfür falan etmiş ondan banlanmış. İyi de VAC değil.
648 saat fazla mı CS:GO hesabına göre? Neyse yardımlarınız için teşekkürler, Allah razı olsun sizin gibi internette de olsa hayatta bir yardım edenler var. Oyun bunlar yine yapılır ama dostluk böyle sıcak ortam olmaz. En içten dileğimle öpüyorum hayırlı akşamlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı