CS:GO genel bekleme süresi sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Arkadaşlar PC bozuldu kuzenime verdim o da PC'yi yapmış ve denemek için CS:GO'ya girmiş ancak ilk başlarda söylemedi. Sonrasında hile açmış genel beklme süresi yazıyor bir türlü bulamadım.

Dosya Ekleri

• 1591735590188.jpg
    1591735590188.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 263
  • 1591735626817.jpg
    1591735626817.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 244
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PC bozuldu kuzenime verdim o da PC'yi yapmış ve denemek için CS:GO'ya girmiş ancak ilk başlarda söylemedi. Sonrasında hile açmış genel beklme süresi yazıyor bir türlü bulamadım.
Pek inandırıcı gelmedi ama kuzenin OverWatch ban yemiş hayırlı olsun. O hesapla daha oyun oynayamazsınız.

Pek inandırıcı gelmedi ama kuzenin Overwatch ban yemiş hayırlı olsun. O hesapla daha oyun oynayamazsınız.
[
Pek inandırıcı gelmedi ama kuzenin Overwatch ban yemiş hayırlı olsun. O hesapla daha oyun oynayamazsınız.

Kardeşim PC bozuldu kuzen anlıyor diye verdim o da yapmış bilgisayarı ama CS:GO var diye oyuna girmiş sonra ban yiyince bana hile açtım dedi boş yapma.
Her şeyi gördüm, PC'yi tamir edip CS:GO'da ow ban yedirteni ilk kez görüyorum.

Tamir edip ban yiyen derken benim hatam değil kuzenimin hatası zaten CS:GO 77.50 olman önce indirmdeyken almıştı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ya bakabilirsin.
Konuyu okuduğunuzdan emin misiniz? Adam Overwatch ban yemiş siz Mekan başlatılıyor hatasının çözümünü atıyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı