CS:GO gibi oyunlar sistemi çok yorar mı?

7VXC Abuser

Centipat
Daha fazla  
Sistemim sıfır GTX 1660 Super, i3 10100F. CS:GO gibi oyunlari indirip oynasam sistemimi cabuk yormus olur muyum? Oyun testi videolarinda gayet iyi FPS'ler aliyor. Sizden birkaç ipuçlari almam lazim. Bilirkişiler yazsa çok iyi olur. Aklimda birkaç soru var garanti olmak istiyorum.

Sistemim sıfır GTX 1660 Super, i3 10100F. CS:GO gibi oyunlari indirip oynasam sistemimi cabuk yormus olur muyum? Oyun testi videolarinda gayet iyi FPS'ler aliyor. Sizden birkaç ipuçlari almam lazim. Bilirkişiler yazsa çok iyi olur. Aklimda birkaç soru var garanti olmak istiyorum.

Yormaz da yormayıp napacaksın hocam :D bu kadar üstüne düşme PC'nin. Oynamayıp yanında yatacaksın herhalde :D

CS bu sistem için çerez. Sistemi oyunlar değil yüksek sıcaklıklar yorar.

Hocam sistem neden yorasınız ki? İstediğiniz gibi oynayın. Parçaraları ısınmadıkça, bilmeden overclock yapılmadıkça, üstüne basılmadıkça veya üstünde tepinmediğiniz sürece bir şey olmaz.

Geri
Yukarı