CS:GO Global Hesap Kaç TL Eder?

Şahin_matrak

Hectopat
Daha fazla  
  • Global
  • 320 Win
  • 500 Saat
  • Overwatch
  • 2018 Madalya
Sizce ne kadar fiyat biçmeliyim? 350-320 diyorum. Eğer uygun bir fiyat bulursak 2. elde satışa sunacağımç

Son düzenleyen: Moderatör:
Satış için açmamışsınız konuyu, eğer ikinci ele açılmış olsaydı alıcı olduğum için cevap vermeyecektim fakat artık CS:GO hesaplarının para edeceğini sanmıyorum. Zaten oyunun oyuncusu iyice azaldı.

Vay be bu hesaplar cidden para getiriyormuş. Sizden sonra merak edip baktım. 500'e yakın rekabetçi galibiyetim var, köşe olduk :D Ekran kartı mı alsam yoksa 1950X işlemci mi :)

Satış için açmamışsınız konuyu, eğer ikinci ele açılmış olsaydı alıcı olduğum için cevap vermeyecektim fakat artık CS:GO hesaplarının para edeceğini sanmıyorum. Zaten oyunun oyuncusu iyice azaldı.

Oyuncusu mu azaldı? E-spor tarihinde bitmeyecek tek oyun Counter Strike'dır.

İsim vermeyim belki yasaktır. CS:GO hesap satışı yapılan bilinen 2 siteden 13'e yakın hesap sattım şu ana kadar. Rankları LE-LEM Win'leride 25-30 arasında. En düşük 90 TL ye en yüksekte 120TL ye. Halen yapmaya devam ediyorum. Günlük 5-6 saat oyuna vakit ayırarak (sitenin komisyonu ve oyunun parası çıkarıldığında) ayda 300-400TL arasında bir kazanç sağlıyor. Burada önemli olan alıcının olması. Bir ay 4-5 hesap satarsın diğer ay 1 belki 2. O yüzden bu işi ekmek teknesi olarak görmek yanlış olur. Geleceğinin bir garantisi yok. Amma velakin hobi olarak yapılabilir, harçlık çıkarmak mahiyetinde.
Sizce ne kadar fiyat biçmeliyim? 350-320 diyorum. Eğer uygun bir fiyat bulursak 2. elde satışa sunacağımç
90-120 Win'li Global hesaplar 200-250TL den satılıyor. 320 Win Global hesap 350TL eder. Hatta fiyatı arttırabilirsin ama bu biraz da senin durumuna bağlı. Nakite ihtiyacın varsa fiyatı senin dediğin 320-350 seviyelerde olabilir. Ama acelen yoksa 400TL ye çıkabilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı