CS:GO grafik ayarları nasıl olmalı?

Ben 720x900 oynuyorum, sizin ekran kartınız iyi 1024x1280 oynayın derim.
Oyuncu konstratı diye bir ayar var açayım mı?
Açarsanız FPS'niz bir tık azalır, ama daha belirgin olur. Ben FPS'ye önem verdiğim için açmıyorum, ama siz bilirsiniz. Oyuncular daha belirgin oluyor.

Oyuncuyu düzgün görmek istiyorsan MSAA'nın 4x olması önemli, GTX 650- GTX 750 ti ve üstü ekran kartın varsa bu ayarlarda 70-120 arası alırsın.
70 FPS iyi mi hocam Allah aşkına? Oyuncuyu düzgün görmekle alakası yok ki hem, azcıcık yumuşak görüyorsun sadece. Deymez bence FPS kaybına.

70 FPS iyi mi hocam Allah aşkına? Oyuncuyu düzgün görmekle alakası yok ki hem, azcıcık yumuşak görüyorsun sadece. Deymez bence FPS kaybına.
Uzaktaki adamı düzgün görmek için 4X yapmak önemli, CS:GO çok yüksek sistem isteyen bir oyun değil. Diğer ayarlardan kısıp yine MSAA'yı yükseltirsin. 70 minimum Max 120 olarak yazdım ultra ayarlarda, ve 70FPS bana göre az değil.

Sen beni dinle diğerlerini boşver dili olan konuşuyor, yok grafikler yüksekde kalsın falan. Ne alakası var kardeşim? Bütün grafikleri yükseğe çekerse gereksiz dokular, çiçek gibi şeyler gözükmeye başlıcak ve dikkatini bozucak. Shader detayı yüksekte kalsın, gölge orta veya yüksek, çoklu cpu kullanımı etkin, diğerlerini en düşükte kullan. Çözünürlük olarak 1280x960 en iyisidir. 1024 bulanık gözüküyor. Tam ekran veya black barlı oynamak sana kalmış neye alıştıysan öyle oyna. Tavsiyem tam ekrandan yana olacaktır. CSGO da grafiklerin yüksekde olmasının hiç bir anlamı yok.

Shader detayı düşük olmamalı, eğer düşük olursa molotofun siyah dumanından adamı göremezsin, yüksekde olursa daha rahat görebilirsin. Yine ağzı olan, bilgisi olmayan konuşuyor.

Geri
Yukarı