CS:GO güncelleme sonrası FPS düşüşü

Ekran kartı sürücünü Driver Booster vb. otomatik olarak güncelleyen bir uygulama kullandıysan DDU kullanman zorunlu diyebilirim.

Ekran kartı sürücünü Driver Booster vb. otomatik olarak güncelleyen bir uygulama kullandıysan DDU kullanman zorunlu diyebilirim.
DDU ile kaldırıp sürücüyü yükledim, sorun çözüldü 70-100 arası FPS alıyorum ve yoğun alanlarda 30 FPS'ye düşmüyor artık. Şimdi tek sorun ise 100 ping ile nasıl oynarım düşüncesi. Mermiler doğru gitmiyor
Ben bunu LoL'de yaşamıştım çok sinir bozucuydu DDU ile ekran kartı sürücümü silip 2019 sürümüne geçtim ve düzeldi.
Arkadaşlar şimdide mouse lag sorunu var. Sinir olmamak elde değil gerçekten mouse'u döndürüyorum 1 saniyeliğine mouse donuyor veya takılıyor veya başka bişey oluyor. Bu sorundan nasıl kurtuabilirim?
MOUSE LAG probleminide çözmüş bulunuyorum. -High komutunu kullanmayın. Sonadan sildiyseniz csgo.exe'de cpu kullanımı Yüksek olabilir, onu Normal yapıp tamam diyin bu kadar. Eklemek isteyen varsa yoldaş girebiliriz steam nick: meto27

Son düzenleme:

Geri
Yukarı