CS:GO güven faktörü nasıl düzeltilir?

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
;;((.jpg

Maçlarda toksiklik yaptığım ve takım arkadaşlarıma zarar verdiğim için güven faktörüm %7'ye kadar düşmüş. Bunu nasıl düzeltebilirim ve düzelmesi çok uzun bir süreç mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1450374

Maçlarda toksiklik yaptığım ve takım arkadaşlarıma zarar verdiğim için güven faktörüm %7'ye kadar düşmüş. Bunu nasıl düzeltebilirim ve düzelmesi çok uzun bir süreç mi?

Hocam ilk olarak Game satış'da 30 TL'ye yükseltıyorlar eğer sonuç bulamazsanız denemenizi öneririm.

Telefonla onaylatın birde overwatch yapın o çok yükseltiyor.
Daha nova olamadım ve 150 win almadım, onları tamamlayınca yapmayı düşünüyorum. Ayrıca telefon onayı olarak Steam Guard'ı mı diyorsun?
Başta söylediğin iki şeyi yapmayarak başlayabilirsin. Bir de oyun saatin düşük ve VAC banlı arkadaşların var, onları da çıkarmanı öneririm.
Ruslar sinirlendirdiği için yapıyordum ancak artık toksiklik yapmayı ve takım arkadaşımı vurmayı bırakacağım. VAC ban yediğini gördüğüm birkaç kişiyi sildim.
Hocam ilk olarak Game satış'da 30 TL'ye yükseltıyorlar eğer sonuç bulamazsanız denemenizi öneririm.
Övgü işe yarıyor ise uygun fiyata bulduğumda alabilirim.
Hocam o iş biraz uzun ilk öncelikle arkadaşlarınızın temiz olması övgü almanız Steam profilinizde yorum olması gerekiyor farklı yöntemlerde var.
Profilime yorum yapmayı sadece arkadaş listemdeki kişilere açık tutuyorum, arkadaşlarımdan yorum alsam yeterli olur mu?

Son düzenleme:
Daha nova olamadım ve 150Win almadım, onları tamamlayınca yapmayı düşünüyorum. Ayrıca telefon onayı olarak Steam Guard'ı mı diyorsun?

Ruslar sinirlendirdiği için yapıyordum ancak artık toksiklik yapmayı ve takım arkadaşımı vurmayı bırakacağım. VAC ban yediğini gördüğüm birkaç kişiyi sildim.

Övgü işe yarıyor ise uygun fiyata bulduğumda alabilirim.

Profilime yorum yapmayı sadece arkadaş listemdeki kişilere açık tutuyorum, arkadaşlarımdan yorum alsam yeterli olur mu?

Hocam istersen yorum satın alabilirsin ama hoş bir taktik değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı