CS:GO güven faktörü nasıl yükselir?

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar 2 haftadır güven faktörüm kırmızıda ve yükselmiyor. Düşmesinin sebebi rekabetçi girmeden önce alışmak için ve aimim gelişmesi için 15 maç üst üste ölüm maçı girdim ve spreylerimde iyileşti. Ardından rekabetçi girdim ve Rus takımına denk geldim. Dust 2'de 3'e tek kalmıştım ve CT dim. A plantde sürekli long short ve City'yi kesiyordum. Hepsini vurdum roundu kazandık ardından karşı takım bende wallhack var sandı ve cheater dedi ve cheater kick dedi. Bizim takımdaki herkes ve karşı takımdaki herkes beni raportladı. Ben sohbete no problem ve yes raport yazıyordum. Oyuna 1 hafta girmedim ve girdiğim zaman Türk takımına girdim ve senin güven faktörün düşmüş kırmızıda dediler. 6 gündür arkadaşımdan kendime övgü attırıyorum. Steam'dan 2 oyun aldım. Ama güven faktörüm yükselmedi. Gece 3'ye de arkadaşımla rekabetçi girdik benim güven faktörü düşük olduğu için toxic oyuncularla eşleştirdi. Adamlar sürekli önümüze geçiyordu, bana ateş ediyorlar, blokluyordu. Bende hepsini greffingden raportladım ve maçı saldım +left yazıp bekledim. Artık gamesatış veya ByNoGame'den övgü almak geldi aklıma ama ban yedirir diye de denemedim. Bu güven faktörünü nasıl yükseltirim? ByNoGame'den ya da Gamesatış'tan övgü alsam olur mu? Ban yedirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 haftadır güven faktörüm kırmızıda ve yükselmiyor. Düşmesinin sebebi rekabetçi girmeden önce alışmak için ve aimim gelişmesi için 15 maç üst üste ölüm maçı girdim ve spreylerimde iyileşti. Ardından rekabetçi girdim ve Rus takımına denk geldim. Dust 2'de 3'e tek kalmıştım ve CT dim. A plantde sürekli long short ve City'yi kesiyordum. Hepsini vurdum roundu kazandık ardından karşı takım bende wallhack var sandı ve cheater dedi ve cheater kick dedi. Bizim takımdaki herkes ve karşı takımdaki herkes beni raportladı. Ben sohbete no problem ve yes raport yazıyordum. Oyuna 1 hafta girmedim ve girdiğim zaman Türk takımına girdim ve senin güven faktörün düşmüş kırmızıda dediler. 6 gündür arkadaşımdan kendime övgü attırıyorum. Steam'dan 2 oyun aldım. Ama güven faktörüm yükselmedi. Gece 3'ye de arkadaşımla rekabetçi girdik benim güven faktörü düşük olduğu için toxic oyuncularla eşleştirdi. Adamlar sürekli önümüze geçiyordu, bana ateş ediyorlar, blokluyordu. Bende hepsini greffingden raportladım ve maçı saldım +left yazıp bekledim. Artık gamesatış veya ByNoGame'den övgü almak geldi aklıma ama ban yedirir diye de denemedim. Bu güven faktörünü nasıl yükseltirim? ByNoGame'den ya da gamesatış'tan övgü alsam olur mu? Ban yedirir mi?

Övgü Boost almak ban yedirtebilir sonuçta legal bir şey değil bazen Valve'nin bu sistemini anlayamıyorum.

Övgü Boost almak ban yedirtebilir sonuçta legal bir şey değil bazen Valve'nin bu sistemini anlayamıyorum.
Sadece yeni steam hesabı ve oyunu indirtip oyunculara övgü atıyor olabilir. Ama bahsettiği firmalar hata yapmayı göz alamayıcak firmalar. Ama orda ki destek hattından görüşürse, daha iyi konuyu anlıyabilir ve sistem'in nasıl çalıştığını çözebilir diye umuyorum.

Övgü botu nasıl ban sebebi olsun ki? O zaman ben X kişisine 500-500-500 övgü botu atayım adam ban yesin saçmalık :) böyle bir durum yok öncelikle efenim yaptığınız +left oyun bozanlık adamlara vurmak bir oyunbozanlık otomatikman güven faktörüne etkileyen durumlar şahsen övgü botu alınca şöylede bir durum var hile kullanan oyuncular çoğunluk olarak övgü basıyor ve sizde övgü satın aldığınız zaman bu tür kritik hile oyuncular ile eşleşebilirsiniz haberiniz olsun benden tavsiye 1 ay kadar girmeyin rankınız silinsin her şey sıfırlansın sana tavsiyem olacakki 5'li bir takım bul kendine asla solo girme. İyi forumlar. :)

Övgü botu nasıl ban sebebi olsun ki? O zaman ben X kişisine 500-500-500 övgü botu atayım adam ban yesin saçmalık :) böyle bir durum yok öncelikle efenim yaptığınız +left oyun bozanlık adamlara vurmak bir oyunbozanlık otomatikman güven faktörüne etkileyen durumlar şahsen övgü botu alınca şöylede bir durum var hile kullanan oyuncular çoğunluk olarak övgü basıyor ve sizde övgü satın aldığınız zaman bu tür kritik hile oyuncular ile eşleşebilirsiniz haberiniz olsun benden tavsiye 1 ay kadar girmeyin rankınız silinsin her şey sıfırlansın sana tavsiyem olacakki 5'li bir takım bul kendine asla solo girme. İyi forumlar. :)
Solo insanı bezdirir ya. Allah tan "mute" seçeneği sunmuş oyunlar :)

3500+ saatim, +2500 oynanmış rekabetçim var. Supreme rankta oynuyordum, son gelen güncelleme bir şeyleri bozdu. Güven faktörüm sarı olmadan direkt kırmızı oldu. 2 gün içerisinde 30 kadar overwatch yaptım, üstüne ByNoGame'den 3 liraya övgü attırdım. Tertemiz oldu.

Güven faktörünüzün yükselmesi için bol bol Overwatch izleyin. Reportlanmanın aksine insanları gereksiz yere reportlamakta güven faktörünü düşüren bir diğer etken, bunlara dikkat ederek yükseltebilirsiniz.

Geri
Yukarı