CS:GO güven faktörümü nasıl görürüm?

Planet34

Yoctopat
CS:GO'da sadece basit eğlence ve rekabetçi oynuyorum şimdilik. Diğer bölümlere şu an için girmek istemiyorum. Herhangi bir arkadaşım yok oyunumda, tek oynuyorum.

Güven faktörü dedikleri şeyi nasıl görürüm yani güven faktörümün iyi mi kötü mü olduğunu nasıl anlarım?

Buraya Steam hesabınızın linkini girin, ufak bir bar olarak gösteriyor.

Oyuncu arama kısmında 15 ve üstü ise yeşil, 10 ve 15 arası ise sarı, eğer 10'dan az ise veya tek tük çıkıyorsa kırmızıdır.
Buraya Steam hesabınızın linkini girin, ufak bir bar olarak gösteriyor.
Bu site saçmalık.

Yeşil olduğundan emin olduğunuz bir arkadaşınız ile Yoldaş lobisi kurun maçı başlatın, arkadaşınız sizin hakkınızda kırmızı bir yazı görürse kırmızıdır, sarı görürse sarıdır, hiç görmüyorsa yeşildir. (eğer ikiniz de kırmızıysanız hiç bişiy görmeme şansı da var unutmayın, o yüzden birden fazla kişiyle bu testi yapın) Üst yorumda 15 ve üstü yeşil 10 ve 15 arası sarı muhabbet ise kısmen doğru.

CS:GO'da sadece basit eğlence ve rekabetçi oynuyorum şimdilik. Diğer bölümlere şu an için girmek istemiyorum. Herhangi bir arkadaşım yok oyunumda, tek oynuyorum.

Güven faktörü dedikleri şeyi nasıl görürüm yani güven faktörümün iyi mi kötü mü olduğunu nasıl anlarım?

Yakındaki lobilerde rekabetci kısmında yüksek ranklı Prime ve 15'ten fazla hesap çıkıyorsa büyük itimale yeşildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı