Çözüldü CS:GO Güvenilir Başlatma Uyarısı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RestalFox

Kilopat
Daha fazla  
Oyuna girdiğimde bir sorun yok fakat bir odaya girip herhangi bir odaya girdiğimde bot olur normal basit eğlence olur fark etmez oyunu başlatınca direkt bu uyarıyı yiyorum ve odadan atıyor.

Dosya Ekleri

• CS GO Hata.png
    CS GO Hata.png
    236,5 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
Çözüm
Başlangıç seçeneklerinde "-allow_third_party_software" varsa sil onu.
Hocam hangi uygulamayı kullanıyorsunuz? Msi afterburner gibi uygulamaları kullanırsanız bu uyarıyı alırsınız. Çözümü o uygulamaları silmek veya CSGO başlatılınca kapatmak.

Oyuna girdiğimde bir sorun yok fakat bir odaya girip herhangi bir odaya girdiğimde bot olur normal basit eğlence olur fark etmez oyunu başlatınca direkt bu uyarıyı yiyorum ve odadan atıyor.
Bu hata bir sorun değil ben kayıt almak için Fraps programını kullanıyorum ve bu uyarıyı banada veriyor seni attığı odaya tekrar gir bir daha uyarmaz ancak oyuna her girdiğinde uyarıcak ve tekrar katılmak zorunda kalacaksınız.
Güvenilir olarak tekrar başlat butonuna basın.
Dediğiniz yanlış arkadaş devam ederse sıkıntı çıkmayacaktır ban gibi şeyler söz konusu değil oyunun dosyasını bir uygulama daha kurcaladığı için otomatik bu uyarıyı veriyor.

Güvenilir olarak tekrar başlat butonuna basın.
Yine aynı şey oluyor bir zaman sonra tekrar geliyor yani
Başlangıç seçeneklerinde "-allow_third_party_software" varsa sil onu.
Çok teşekkürler oldu <3
Bu hata bir sorun değil ben kayıt almak için Fraps programını kullanıyorum ve bu uyarıyı banada veriyor seni attığı odaya tekrar gir bir daha uyarmaz ancak oyuna her girdiğinde uyarıcak ve tekrar katılmak zorunda kalacaksınız.

Dediğiniz yanlış arkadaş devam ederse sıkıntı çıkmayacaktır ban gibi şeyler söz konusu değil oyunun dosyasını bir uygulama daha kurcaladığı için otomatik bu uyarıyı veriyor.
Çözüm yukarıda

Geri
Yukarı