CS:GO hangi elle oynanmalı?

t3ff

Decapat
Sol elde oynamak mı daha iyi yoksa sağ elde mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Sağ elde mouse olmalı bir çoğu twitch yayıncısı sağ elde oynuyor monitöre de çok yakın bir şekilde durman gerekiyor.

Şöyle sorular sormayı vazgeçip kendiniz gibi oynasanız keşke.
Böyle bir soruyu neden soruyorsun? Hangi elinle daha iyi oynuyorsan o elinle oyna.
Hangi sensitivity ile daha iyi oynuyorsan o hassasiyet ile oyna oyunu.
Bunlar başkalarına değil, kendine sorulacak sorulardır.
Kesinlikle Sağ elde mouse olmalı bir çoğu twitch yayıncısı sağ elde oynuyor monitöre de çok yakın bir şekilde durman gerekiyor.
Gram alakası yok, çoğu yayıncının sağ el ile oynamasının sebebi sağ elini daha iyi kullanmasından mütevellittir.
Bunu nesnel bir ifade gibi "kesinlikle" demeniz...
Bu nesnel değil, özneldir. Şahıs hangi eliyle daha rahat oynuyor ise o eliyle oynamalı oyunu. Aynı şekilde hassasiyet, dpi ve mouse seçimlerinde de.

Solaksan sol sağlaksan sağ.

Arkadaş silah hangi elde soruyor heralde yoksa çok saçma soru.

Oyundaki silah tutuşunu diyorsan bunun için net bir cevap yok, kendi zevkin.

Nasıl rahatsan öyle oynarsın oyunu. Kimse rahat olmadığı bir pozisyonda oynayamaz oyun.

Kendim zaten oyunda son ranka ulaştığım için sıkıntı yok benim için. Bu bir merak konusudur. Fikirlerinizi öğrenmek istedim.

Kendim zaten oyunda son ranka ulaştığım için sıkıntı yok benim için. Bu bir merak konusudur. Fikirlerinizi öğrenmek istedim.
Profesyonel isen sıkıntı yok o zaman, ben yeni ve orta seviyedeki oyunculardan sandım seni

Yanlış yazmışım mouse her zaman sol elde olmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…