CS:GO hangi kasa açılmalı?

xDizZzy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda sadece ve sadece denemek amacıyla bir tane kasa açmayı düşünüyorum fakat oyuna başlayalı 6 ay olmakla beraber kasalardan çok anlamam. Sizce beni en azından 1 kuruş bile olsa kâr ettirebilecek kasa önerileriniz nedir? En az 2 tane önerirseniz iyi olur. Ayrıca sormak istediğim bir ayrı konu da kasa açmak için sadece kasaya para veriyoruz değil mi? Anahtarı ücretsiz yani? ( Aslında kâr ettirmesi önemli değil, açılırsa hangi kasa açılır diye sormak istedim. Siz olsanız ne açarsınız anlamında.)

Kasa anahtarına o kadar para verilmez. Anahtar ücretsiz değil. Anahtarlar kasaladan daha pahalı. Kasa açılımı için özel internet siteleri var. "CS:GO Net" gibi. Bu tarz sitelerden kasa açmanız daha iyi olur.

Bunu yapabileceğim bir site var mıdır? Ayrıca duyduğuma göre riskli imiş. Ama bilmiyorum yanlış da olabilir.
Bazı güvenilir olmayan siteler eşyalarınızı çalabilir, dikkatli olun.
Bunlar güvenilir siteler, ayrıca birçok e-sporcu ve yayıncılar da bunun gibi siteleri kullanıyor.

Kasalar genellikle 1-2 TL civarında oluyor 20 kuruşa bile kasa var. Pahalı olan anahtar zaten. Denemek için bile açacaksanız bunlar için siteler var oralardan oynamanızı tavsiye ederim. Çünkü CS:GO kasa sistemine göre daha çok kar etme ihtimaliniz var. Tanıtım videoları vardır internette.

Bazı güvenilir olmayan siteler eşyalarınızı çalabilir, dikkatli olun.
Bunlar güvenilir siteler, ayrıca birçok e-sporcu ve yayıncılar da bunun gibi siteleri kullanıyor.

Ben şimdi bu siteye girince tam olarak ne yapmam gerekiyor?(Çok soru sordum özür dilerim.)

Bunu yapabileceğim bir site var mıdır? Ayrıca duyduğuma göre riskli imiş. Ama bilmiyorum yanlış da olabilir.
Bilindik sitelere girerseniz ve Steamguard falan kullanırsanız hiçbir sorun yaşamazsınız. Skinfall, Forcedrop sitelerini örnek verebilirim. Uzun zamandır açık siteler.

Geri
Yukarı